فاصله ماهشهر تا اصفهان با هواپیما

بلیط از ماهشهر به
بلیط هواپیما اصفهان ماهشهر
ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اصفهان ماهشهر در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری
بلیط هوایما ماهشهر اصفهان
برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما اصفهان ماهشهر و یا خرید بلیط هواپیما به ماهشهر از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .
و خرید بلیط هواپیما تهران ماهشهر تهران – خرید بلیط هواپیما ماهشهر اصفهان ماهشهر – خرید بلیط هواپیما ماهشهر شیراز ماهشهر – خرید بلیط هواپیما ماهشهر مشهد ماهشهر
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای اصفهان ماهشهر اصفهان شامل
قیمت پروازهای اصفهان به ماهشهر – برنامه پروازی ماهشهر اصفهان ماهشهر – روزهای پرواز از ماهشهر به اصفهان و اصفهان به ماهشهر – نوع هواپیما در پروازهای اصفهان ماهشهر – امکانات هواپیما در مسیر ماهشهر اصفهان – مدت زمان پرواز اصفهان به ماهشهر – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط ماهشهر – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی ماهشهر – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید
توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.
شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای ماهشهر به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.
بلیط لحظه آخری ماهشهر به اصفهان و اصفهان به ماهشهر

 

پرواز اصفهان به ماهشهر

 

قیمت بلیط اصفهان به ماهشهر

جهت مشاهده ی قیمت بلیط به جدول قیمت ها توجه کنید.

مسیر پروازی قیمت بلیط رفت قیمت بلیط برگشت قیمت بلیط رفت و برگشت
اصفهان به ماهشهر 0 هزارتومان 0 هزارتومان 0 هزارتومان
قیمت های گذاشته شده به صورت میانگین میباشند و امکان کمتر و یا بیشتر شدن نرخ بلیط وجود دارد لذا حتما قبل از خرید بلیط خود ، قیمت های به روز شده را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که امکان خرید بلیط با پایین ترین قیمت هم در سایت آنیل پرواز فراهم شده است .

تنها کافیست که بر روی آیکون خرید بلیط هواپیما کلیک کرده و در قسمت جست و جو مسیر اصفهان به ماهشهر را وارد کرده تا با مقایسه کردن قیمت ها و روزهای پروازی خریدی مطمئن را تجربه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما در تاریخ مد نظر خود و مشاهده پایین ترین نرخ بلیط کلیک کنید.

ن

خرید ارزان بلیط هواپیما ماهشهر اصفهان برای مسافرانی که قصد دارند اصفهان گردی را دارند گزینه مناسبی است. شهری که از لحاظ گردشگری شهره و نامی ایران است. مهد تمدن دنیا در شهر نصف جهان قرار دارد.با این تفاسیر هیچ بعید نیست که شما هم از دسته مسافران این شهر نامی ایران باشید. از این رو با کمک از کارشناسان دفاتر خدمات هواپیمایی و گردشگری اطلاعات کامل راجع به خرید بلیط هواپیما اصفهان و خرید بلیط چارتر آن داشته باشید، تا همواره با اطلاعات کامل سفر کنید.سفر به ماهشهر
بندر ماهشهر مرکز توسعه صنعت پتروشیمی ایران است. بندر ماهشهر با 7304 کیلومتر مربع مساحت در جنوب شرقی استان خوزستان و در کنار کانال خورموسی که به خلیج فارس منتهی می‌شود، واقع شده است. ارتفاع شهرستان ماهشهر از سطح دریا 3 متر می‌باشد و شامل منطقه مرکزی، بندر امام خمینی و هندیجان است. فاصله بندر ماهشهر از تهران 1032 کیلومتر است. بندر ماهشهر را که در گذشته با نام بندر معشور نیز می‌شناختند، یکی از قدیمی‌ترین بندرهای خلیج فارس است. این بندر به دو بخش ماهشهر قدیم و جدید تقسیم می‌شود. بخش جدید بندر ماهشهر با هدف صادرات نفت ساخته شد و تا پیش از احداث تاسیسات نفتی جزیره خارک، به عنوان بزرگترین بندر صادرت نفت در ایران شناخته می‌شد. بخش جدید و قدیم ماهشهر 3 کیلومتر از یکدیگر فاصله دارند. مردم ماهشهر در بخش قدیمی آن سکونت دارند. به علاوه بسیاری از سازمان‌های دولتی نیز در این محل واقع شده‌اند.
گویش مردم ماهشهر، گویش ماهشهری است که مردم بومی و قدیمی ماهشهر به آن تکلم می کنند و از جمله زبان های فارسی باستان است. این گویش با لهجه آبادانی و گویش بوشهری شباهت هایی دارد.

آب و هوای ماهشهر
ماهشهر آب و هوایی گرم و مرطوب دارد. این شهر تابستان های گرم و شرجی و زمستان های سرد دارد. در طول فصل تابستان دمای آن تا 50 درجه سانتیگراد هم می رسد. و در فصل زمستان دمای آن تا صفر درجه سانتیگراد پایین می آید. هوای ماهشهر به قدری شرجی است که از نیمه دوم مرداد تا اواخر شهریور، رطوبت نسبی آن تا 100% هم می رسد. میانگین بارش سالیانه این شهر حدود 233 میلی متر است. از آنجایی که بندر ماهشهر در جلگه خوزستان واقع شده است، خاک آبرفتی و مناسبی برای رشد گیاهان دارد. به همین دلیل در فصل بارش، طبیعتی سرسبز دارد.

جاهای دیدنی ماهشهر
بندر ماهشهر در ماه های اول سال گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. این شهر به دلیل صنعتی بودن و همجواری با بندر امام خمینی، هر ساله پذیرای مهمانان بسیاری است. بندر ماهشهر تنها نقطه‌ای از ایران است که دارای خور می‌باشد. پیشینه تاریخی این شهر غنی و مربوط به دوره ساسانیان است. از مهمترین جاذبه های گردشگری بندر ماهشهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خور موسی
روستای صالحک
شهر باستانی آسک
رودخانه جراحی (مارون)
بندر امام خمینی
زیارتگاه شاهزاده حمزه
آرامگاه سید صالح
بلیط هواپیما تهران ماهشهر
برای رزرو بلیط هواپیما تهران ماهشهر، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران ماهشهر شما فقط 1 ساعت و 15 دقیقه با شهر زیبای ماهشهر فاصله دارید.
پروازهایی که در مسیر ماهشهر انجام می‌شوند به شرح زیر است:

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماهشهر
جستجوی بلیط هواپیما ماهشهر
ابتدا از برنامه پروازهای ماهشهر اطمینان حاصل کنید، برای اینکار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز ماهشهر برای شما نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط هواپیما ماهشهر
پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ پروازهای ماهشهر به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

بلیط ارزان ماهشهر
از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط چارتر ماهشهر
شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری ماهشهر
یکی از برترین خدمات فلای تودی ارائه بلیط ارزان لحظه آخری است. اگر قصد سفر به ماهشهر را دارید و می‌خواهید از تمامی خدمات پرواز بهره‌مند شوید و در عین حال کمترین هزینه را پرداخت کنید، بهترین راه خرید بلیط ارزان لحظه آخری ماهشهر است. در پرواز لحظه آخری ماهشهر همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی ماهشهر در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری ماهشهر هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری ماهشهر نیز همانند بلیط سیستمی ماهشهر است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به ماهشهر را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران ماهشهر انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران ماهشهر موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران ماهشهر به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری ماهشهر با قیمت بلیط سیستمی ماهشهر خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری ماهشهر دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری ماهشهر خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی تضمین خرید ارزان‌ترین بلیط لحظه آخری تهران ماهشهر را به شما می‌دهد.

برخی ویژگی‌های خرید بلیط هواپیما ماهشهر در فلای تودی
فرودگاه‌های ماهشهر
در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما ماهشهر از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای ماهشهر که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای ماهشهر عبارتند از :

فرودگاه ماهشهر
بلیط ارزان هواپیما ماهشهر
با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی شما گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز ماهشهر را دارید. قیمت بلیط هواپیما ماهشهر به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها
با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر 900 ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما ماهشهر را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب ک
راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز ماهشهر اصفهان ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ماهشهر اصفهان ماهشهر چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان اصفهان ماهشهر چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما ماهشهر به اصفهان به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت ماهشهر به اصفهان به شرح زیر است:
قیمت بلیط پروازهای رفت و برگشت ماهشهر اصفهان Karun Airlines : ( ارزانترین قیمت پروازهای چارتر و لحظه آخری اصفهان ماهشهر )
فرودگاه ماهشهر ( MRX ) مدت زمان پرواز از ماهشهر به اصفهان 00 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه اصفهان ( IFN )
روزهای و تاریخ پروازهای اصفهان ماهشهر کارون :
هواپیمایی کارون در مسیر اصفهان به ماهشهر خود هفته ای 1 پرواز در روزهای چهارنشبه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .
پرواز شماره 2545 هواپیمایی کارون اصفهان را به سمت ماهشهر در ساعت 17:35 ترک کرده و در ساعت 18:10 وارد ماهشهر می شود – مدت این پرواز 35 دقیقه می شود .
مدت زمان پروازهای اصفهان ماهشهر کارون 35 دقیقه می باشد .
برنامه پروازهای اصفهان ماهشهر هواپیمایی کارون :
در مسیر برگشت از ماهشهر به اصفهان هواپیمایی کارون همانند پروازهای رفت هفته ای 1 پرواز در روزهای چهارشنبه انجام می دهد .
پرواز شماره 2544 کارون از ماهشهر به اصفهان در ساعت 16:40 ماهشهر را به سمت اصفهان ترک کرده و در ساعت و در ساعت 17:15 وارد اصفهان می شود . مدت زمان پرواز اصفهان به ماهشهر کارون 35 دقیقه می باشد .
وزن بار مجاز در پروازهای ماهشهر به اصفهان کارون :
مقدار بار مجاز در پروازهای اصفهان به ماهشهر با هواپیمایی کارون بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد . حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .
قیمت بلیط هواپیما از ماهشهر به اصفهان با کارون ( بلیط چارتر و سیستمی )
برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماهشهر وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط ماهشهر اصفهان قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .
همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای ایلام می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 ماهشهر آگاه شود .
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای کارون به ماهشهر می توانید با شماره های ما در تماس باشید .
بلیط چارتر ماهشهر به اصفهان زاگرس Zagros Airlines : ( آفر پروازهای لحظه آخری ماشهر از اصفهان در قاره پیما )
فرودگاه ماهشهر ( MRX ) مدت زمان پرواز از ماهشهر به اصفهان 00 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه اصفهان ( IFN )
تاریخ پروازهای رفت و برگشت ماهشهر اصفهان ماهشهر هواپیمایی زاگرس :
پروازهای زاگرس از اصفهان به ماهشهر و ماهشهر به اصفهان تنها به صورت چارتر و در فصول پر مسافر انجام می شود و برنامه دقیقی ندارد . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید .
حداکثر مقدار بار مجاز در پروازهای ماهشهر اصفهان زاگرس :
زاگرس به مسافران مسیر اصفهان ماهشهر خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلویی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلویی در قسمت کابین را می دهد .
ارزانترین نرخ پروازهای ماهشهر از اصفهان در قاره پیما
برای خرید بلیط هواپیما به ماشهر از اصفهان وارد قسمت خرید اینترنتی پروازهای قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن به صورت 24 ساعته رزرو و خریداری نمائید .
درباره فرودگاه ماهشهر خوزستان Mahshahr Airport:
فرودگاه ماهشهر – ارزانترین قیمت پروازهای ماهشهر اصفهان در قاره پیما
فرودگاه ماهشهر در شهر ماهشهر در استان خوزستان قرار دارد. فرودگاه ماهشهر در جنوب غربی شهر ماهشهر و در فاصله 6 کیلومتری از این شهر واقه شده است. در حال حاضر ایرلاین های زاگرس – کارون و قشم ایر به شهر های تهران – اصفهان – شیراز و مشهد از ماهشهر پروازهای هفتگی انجام می دهند.
پروازهای داخلی فرودگاه ماهشهر خوزستان:
• قیمت بلیط هواپیما تهران ماهشهر تهران
• قیمت بلیط هواپیما ماهشهر اصفهان ماهشهر
• قیمت بلیط هواپیما ماهشهر شیراز ماهشهر
• قیمت بلیط هواپیما ماهشهر مشهد ماهشهر
درباره فرودگاه اصفهان Isfahan International Airport :
درباره فرودگاه بندر ماهشهر:
فرودگاه ماهشهر در شهر ماهشهر در استان خوزستان می باشد. فرودگاه ماهشهر که در سال 1349 احداث و در سال 1370 توسعه یافت است. فرودگاه بندر ماهشهر یک فرودگاه نسبتا مجهز می باشد که توسط صنایع پتروشیمی جهت تسهیل در ایاب و ذهاب از ماهشهر به دیگر نقاط کشور احداث گردید است. در حال حاضر از فرودگاه بندر ماهشهر پروازهای به اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، عسلویه و بالعکس برقرار است و پروازهای ماهشهر به تهران نیز به این پروازها اضافه شده است.

فرودگاه
فرودگاه بندر ماهشهر
استان
استان خوزستان
شهرستان
بندر ماهشهر
کد یاتا
MRX
نوع فرودگاه
بین المللی
موقعیت از شهر
جنوب غربی
فاصله از شهر
6 کیلومتر
شرکت های هواپیمایی

مقاصد پروازی
اصفهان - تهران - مشهد
مسافرین ورودی
96,486 نفر
مسافرین خروجیبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
بلیط هواپیما اصفهان بندر ماهشهر
بلیط هواپیما تهران بندر ماهشهر
بلیط هواپیما مشهد بندر ماهشهر
قیمت بلیط هواپیما بندر ماهشهر:
مسیر پروازی قیمت بزرگسال قیمت کودک قیمت نوزاد
از حداقل تا حداکثر از حداقل تا حداکثر از حداقل تا حداکثر
بلیط هواپیما بندر ماهشهر اصفهان 855,000 ریال 21,280,000 ریال 768,000 ریال 21,280,000 ریال 245,000 ریال 450,000 ریال
بلیط هواپیما بندر ماهشهر مشهد 80,000 ریال 21,280,000 ریال 80,000 ریال 21,280,000 ریال 70,000 ریال 750,000 ریال
بلیط هواپیما بندر ماهشهر تهران 80,000 ریال 21,280,000 ریال 80,000 ریال 21,280,000 ریال 70,000 ریال 1,077,000 ریال
شهرشناسی:
شهرستان ماهشهر یا معشور، با حدود 7304 کیلومتر مربع مساحت، در جنوب شرقی استان خوزستان، در کنار خور موسی قرار دارد و از طرف شمال به اهواز و رامهرمز، از شرق به بهبهان ، از غرب به خرمشهر و از جنوب به خلیج فارس محدود است. ارتفاع این شهرستان از سطح دریا 3 متر استو شامل 3 بخش مرکزی ، بندر امام خمینی و هندیجان است. فاصله ماهشهر تا تهران 1032 ، تا اهواز 151، تا آبادا 95، تا آغاجاری 72 و تا بندر امام خمینی 18 کیلومتر است. مردم بندر ماهشهر به علت موقعیت شهر دارای قومیت‌های مختلفی هستند که در کنار بومی‌های خود بندر ماهشهر، زندگی می‌کنند. مانند لر، بختیاری و عرب وحتی کرد و ترک و اتباع خارجی. مذهب اهالی ماهشهر شیعه و زبان آنان فارسی و عربی است. اکثر مردم ماهشهر از گویشی ما بین فارسی و لری و بوشهری با نام گویش ماهشهری با هم گفتگو دارند. آب و هوای این شهر مرطوب و حداکثر درجه حرارت آن در تابستان حدود 48 درجه سانتی گراد و متوسط درجه حرارت آن در سال حدود 8/24 درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی آن در ساعت 30/6 صبح در حدود 65 درصد و ساعت 30/6 عصر حدود 40 درصد است. میزان بارندگی سالیانه ماهشهر در حدود 196 میلی متر می باشد.
غذاهای بندر ماهشهر مانند دیگر شهرهای دیگر خوزستان می باشد مثل سمبوسه، فلافل، ماهی، میگو، وخپولک می باشد. از سوغات بندرماهشهر ماهی، میگو، خرما است.
هتل های پیشنهادی:
هتل های پیشنهادی کیفیت فاصله از فرودگاه تلفن آدرس
هتل آزادی ماهشهر 10 کیلومتر 065223336990 ماهشهر، بلوار کوثر، انتهای فاز 2، جنب دانشگاه آزاد
هتل صدف ماهشهر 6 کیلومتر 06522351517 ماهشهر، فاز4، بلوار مصلی، روبروی بانک کشاورزی
هتل ایرانیان ماهشهر 10 کیلومتر 06522354924 ماهشهر، انتهای فاز 2، بلوار دانشگاه
توصیه های گردشگری:
1) شهر باستانی آسک
شهر آسک ،شهری قدیمی و متروکه است که در جنوب شهر امیدیه و نزدیکی روستای آسیاب ودرجنوب شرقی هندیجان واقع شده است. شهر آسک در دوران جنگ خوارج در اسلام معروف بوده است.

2) رودخانه زهره
رودخانه زهره در شهرستان های بهبهان و بندر ماهشهر، ممسنی و گچسا ران در استان های خوزستان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد جاری است. طول این رودخانه در 39 ‏کیلومتر و ارتفاع آن در سرچشمه 2850 ‏متر است.

3) رودخانه جراحی - مارون
رودخانه جراحی در شهرستان های کهگیلویه، بهبهان، رامهرمز و بندر ماهشهر جاری است. طول این رودخانه 438 ‏کیلومترو ارتفاع آن در سرچشمه 2200 ‏متر است. ‏این رودخانه در دامنه شرقی کوه عرلون با رودخانه بابا احمد مخلوط می شود و ضمن عبور از جنوب شهرستان رامهرمز با رودهای آب رازک و اعلا مخلوط می شود و پس از طی دهستان خلف آباد از کنار شهر رامشیر رودخانه جراحی وارد دهستان جراحی از شهرستان بندر ماهشهر می گردد .

شهرهای پرتردد
بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما اهواز
بلیط هواپیما تبریز
بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما یزد
بلیط هواپیما قشم
بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما شیراز
بلیط هواپیما رشت
بلیط هواپیما اصفهان
بلیط هواپیما بندرعباس
بلیط هواپیما چابهار

بلیط هواپیما

بلیط چارتر اصفهان به ماهشهر ، بلیط هواپیما ، بلیط اصفهان به ماهشهر و قیمت بلیط
بلیط چارتر اصفهان به ماهشهر ، بلیط هواپیما ، بلیط اصفهان به ماهشهر و قیمت بلیط
مسافران محترم می توانند ارزانترین بلیط چارتر اصفهان به ماهشهر را از سایت دیجی چارتر تهیه نمایند، بلیط چارتر اصفهان به ماهشهر ، بلیط هواپیما ، بلیط اصفهان به ماهشهر و قیمت بلیط هم در این سایت قابل مشاهده می باشد و شما می توانید قیمت و ارایه خدمات را در این سایت با سایت های دیگر گردشگری مقایسه نمایید.

به منظور رزرو بلیط چارتر اصفهان به ماهشهر و اطلاع از قیمت بلیط روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید بلیط چارتر اصفهان به ماهشهر

بلیط چارتر اصفهان به ماهشهر

بلیط لحظه آخری هواپیما
• بلیط هواپیما تهران به مشهد
• بلیط هواپیما تهران به شیراز
• بلیط هواپیما تهران به کیش
• بلیط هواپیما تهران به اهواز
• بلیط هواپیما تهران به تبریز
• بلیط هواپیما تهران به آبادان
• بلیط هواپیما مشهد به تهران
• بلیط هواپیما مشهد به اصفهان
• بلیط هواپیما مشهد به شیراز
• بلیط هواپیما مشهد به کیش
• بلیط هواپیما مشهد به تبریز
• بلیط هواپیما مشهد به اهواز
• بلیط هواپیما کیش به تهران
• بلیط هواپیما کیش به شیراز
• بلیط هواپیما کیش به مشهد
• بلیط هواپیما کیش به اصفهان
• بلیط هواپیما کیش به اهواز
• بلیط هواپیما کیش به بندرعباس
• بلیط هواپیما اهواز به تهران
• بلیط هواپیما اهواز به مشهد
• بلیط هواپیما اصفهان به تهران
• بلیط هواپیما اصفهان به مشهد
• بلیط هواپیما شیراز به تهران
• بلیط هواپیما شیراز به مشهد
درباره ی ما
خرید بلیط چارتر و بلیط هواپیما
بلیط هواپیما و بلیط چارتر
دیجی چارتر یکی از برترین سیستم های خرید آنلاین بلیط چارتر و بلیط هواپیماست که از سال 94 آغاز به فعالیت نموده و با استفاده از سامانه جستجوی قیمت بلیط هواپیما، قیمت مسیرهای مختلف را پیدا نموده تا مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما دارند با بهترین قیمت بلیط هواپیما مواجه شوند. دیجی چارتر با نشان دادن مجموعه کامل کلیه پروازهای داخلی از قبیل پروازهای سیستمی و پروازهای چارتری چارچوبی راحت برای رزرو بلیط هواپیما فراهم نموده و به مسافران و مشتریان خویش توانسته باشند کم قیمت ترین و ارزانترین بلیط هواپیما را یافته و رزرو نمایند. قصد اصلی ما در دیجی چارتر اعتماد و اطمینان هرچه افزون تر مشتریان و مسافرین است تا بتوانند با اطمینان بلیط هواپیما مد نظر خود را از مجموعه پروازهای آژانس های مسافرتی گوناگون انتخاب و به شکل برخط رزرو نمایند.
قیمت بلیط هواپیما و قیمت بلیط چارتر

قیمت بلیط هواپیما و بلیط چارتر برای پروازهای داخلی به فاکتورهای گوناگونی وابسته است. اصلی ترین فاکتور، مسیر پرواز می باشد به عنوان مثال قیمت بلیط چارتر تهران مشهد با بلیط چارتر تهران کیش متفاوت می باشد. یا خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران با خرید بلیط هواپیما کیش مشهد نرخ ها و فاکنورهای مختلفی را دارا می باشد. این مسذله به فاصله مقصد و مبدأ و مدت زمان پرواز بین دو شهر وابسته است. همین طور قیمت بلیط هواپیما در زمان های گوناگون نوسان زیادی دارد. به عنوان مثال، قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد در روزهایی که مسافرین مختلفی قصد سفر به مشهد دارند، مثل روز ولادت امام رضا علیه السلام، تا حد زیادی بالا می رود و جالب اینکه در همین زمان قیمت بلیط هواپیما مشهد به تهران کاهش پیدا میکند. یا اینکه هر سال عید قیمت بلیط هواپیما و بلیط چارتر به مقاصد گردشگری به مقدار زیادی افزایش می یابد. شما می توانید ارزانترین بلیط هواپیما را از دیجی چارتر پیدا نمده و به آسانی آب خوردن به شکل برخط رزرو نمایید.
بلیط های سیستمی و چارتری

پروازهای سیستمی پروازهایی می باشند که خود ایرلاین ها برنامه ریزی شده به فروش می رسانند ولی پروازهای چارتری توسط آژانس های مسافرتی تضمین شده و به واسطه آنها فروخته می شوند. به همین علت بلیط پروازهای سیستمی دارای نرخ و شرایط نسبتا ثابتی است و قیمت بلیط هواپیما در این موارد نوسان کمی دارد. اما قیمت بلیط چارتر با توجه به شرایط و میزان تقاضا می تواند به میزان زیادی کم و زیاد شود. پروازهای چارتری در مسیرهای مهمی مثل پرواز تهران مشهد ، پرواز تهران کیش و … بسیار متداول هستند. در این موارد اگر زمان کمی تا پرواز باقی مانده باشد و چارترکننده هنوز صندلی های هواپیما را نفروخته باشد برای جلوگیری از ضرر بیشتر قیمت بلیط هواپیمای خود را کاهش می دهد و در این زمان بلیط هواپیما لحظه آخری بسیار ارزانتر از بلیط هواپیما عادی می شود. اما اگر تقاضا برای بلیط هواپیما بالا باشد تا لحظه آخر قیمت بلیط هواپیما صعودی خواهد بود. باز هم توصیه دیجی چارتر این است که بلیط هواپیما را حداقل 3 روز قبل از پرواز رزرو کنید.
بهترین زمان رزرو بلیط هواپیما همانگونه که قبلا بیان شد قیمت بلیط هواپیما علاوه بر مبدا و مقصد و زمان پرواز، به مدت زمان باقی مانده تا پرواز هم بستگی دارد. مثلا قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد برای یک تاریخ معین در زمان های مختلف تغییر می نماید و ارزانترین بلیط هواپیماو بلیط چارتری که می توانید رزرو کنید 3 روز قبل از پرواز با 10 روز قبل از پرواز مختلف خواهد بود. شما هر زمان که بلیط هواپیما و بلیط چارتر را در دیجی چارتر جستجو نمایید دیجی چارتر کم ترین قیمت خرید بلیط هواپیما را به شما نشان خواهد داد.
اگر توانایی بازاریابی و فروش بلیط در مسیرهای داخلی و خارجی را دارید جهت همکاری و استخدام با ما تماس بگیرید.
flightsmashhad flight book a ticket cheap plane tickets last minute last minute tickets istanbul tickets mashhad ticket system tickets cheapest cheapest tickets alibaba melicharter رزرو بلیط هواپیما خرید بلیط هواپیما ticket airline flights kish tickets flights plane ticket price last minute tickets tehran istanbul flight flight information tehran mashhad flight flight tickets cheap flights اطلاعات پرواز مستربلیت مستربلیط مستر بلیت بلیط هواپیما بلیط چارتر چارتر خرید اینترنتی هواپیما بلیط هواپیما ارزان بلیط ارزان خرید بلیط تهیه بلیط هواپیما پروازهای چارتر قیمت بلیط هواپیما خارجی رزرو بلیط بلیط هواپیما ماهان قیمت بلیط
اخبار و سایر لینک ها
• جریمه کنسلی بلیط هواپیما

• فاصله گذاری اجتماعی در هواپیما امکان پذیر نیست

• چگونه بلیط هواپیما بندرعباس را ارزان رزرو کنیم؟

• نکاتی درباره خرید اینترنتی بلیط هواپیما

 

فاصله کیش تا شیراز با هواپیما
فاصله شیراز تا کیش با هواپیما
فاصله تهران تا شیراز با هواپیما
فاصله شیراز تا تهران با هواپیما
فاصله ماهشهر تا اصفهان با هواپیما
فاصله اصفهان تا ماهشهر با هواپیما
فاصله زاهدان تا اصفهان ..
فاصله اصفهان تا زاهدان با هواپیما
فاصله عسلویه تا اصفهان با هواپیما
فاصله اصفهان تا عسلویه با هواپیما
فاصله رشت تا اصفهان با هواپیما
فاصله اصفهان تا رشت با هواپیما
فاصله ساری تا اصفهان با هواپیما
فاصله اصفهان تا ساری با هواپیما
فاصله بوشهر تا اصفهان با هواپیما
فاصله اصفهان تا بوشهر با هواپیما
فاصله کیش تا اصفهان با هواپیما

افاصله اصفهان تا کیش با هواپیما

فاصله تهران تا اصفهان با هواپیما

فاصله اصفهان تا تهران با هواپیما

فاصله عسلویه تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا عسلویه با هواپیما

فاصله ساری تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا ساری با هواپیما
فاصله اهواز تا کرج با هواپیما 

فاصله شیراز تا اهواز با هواپیما 

فاصله اهواز تا شیراز با هواپیما 

فاصله اصفهان تا اهواز با هواپیما 

فاصله اهواز تا اصفهان با هواپیما 

فاصله مشهد تا اهواز با هواپیما 

فاصله اهواز تا مشهد با هواپیما 

فاصله تهران تا اهواز با هواپیما 

فاصله چابهار تا بندرعباس با هواپبما 

فاصله اهواز تا تهران با هواپیما 

فاصله تهران تا اهواز با هواپیما

 فاصله رشت تا بندرعباس با هواپیما 

فاصله بندرعباس تا رشت با هواپیما 

فاصله بندرعباس تا کیش با هواپیما

فاصله کیش تا بندرعباس با هواپیما 

فاصله اصفهان تا بندرعباس با هواپیما

فاصله بندرعباس تا اصفهان با هواپیما

فاصله بندرعباس تا شیراز با هواپیما

فاصله شیراز تا بندرعباس با هواپیما

فاصله تهران تا بندرعباس با هواپیما

فاصله بندرعباس تا تهران با هواپیما

فاصله شیراز تا کرمان با هواپیما

فاصله کرمان تا شیراز با هواپیما

فاصله اصفهان تا کرمان با هواپیما

فاصله کرمان تا اصفهان با هواپیما

فاصله اهواز تا کرمان با هواپیما

فاصله کرمان تا اهواز با هواپیما

فاصله کرمان تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا کرمان با هواپیما

فاصله کرمان تا تهران با هواپیما

فاصله تهران تا کرمان با هواپیما

فاصله تبریز تا کیش با هواپیما

فاصله کیش تا تبریز با هواپیما
فاصله تبریز تا شیراز با هواپیما

فاصله اصفهان تا تبریز با هواپیما

فاصله اصفهان تا تبریز با هواپیما 

فاصله تبریز تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا تبریز با هواپیما

فاصله تهران تا تبریز با هواپیما

فاصله کرمان تا تبریز با هواپیما

فاصله ساری تا تبریز با هواپیما

فاصله یزد تا تبریز با هواپیما

فاصله تبریز تا یزد با هواپیما

فاصله تبریز تا کرمان با هواپیما

فاصله رشت تا تبریز با هواپیما

فاصله پرواز تبریز تا رشت

فاصله عسلویه تا تبریز با هواپیما

فاصله اهواز تا تبریزبا هواپیما

فاصله تبریز تا اهواز با هواپیما

فاصله تبریز تا تهران با هواپیما

فاصله تهران تا تبریزبا هواپیما

فاصله مشهد تا تبریز با هواپیما

فاصله تبریز تا مشهد با هواپیما

فاصله تبریزتا اصفهان با هواپیما

فاصله اصفهان تا تبریز با هواپیما 

فاصله رامسر تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا رامسر با هواپیما

فاصله یزد تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا یزد با هواپیما

فاصله رشت تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا رشت با هواپیما

فاصله کیش تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا کیش با هواپیما

فاصله کرج تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا کرج با هواپیما

 

 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.