فاصله شیراز تا تهران با هواپیما


فاصله زمانی و مسافتی تهران تا شیراز

 


حتما می‌دانید که شیراز مرکز استان فارس، یکی از زیباترین و تاریخی‌ترین شهرهای ایران است. اگر بخواهیم در مورد جذابیت شهر شیراز صحبت کنیم شاید نیاز به نوشتن متن طولانی داشته باشد، اما دو نکته مهم در مورد جذابیت‌های این شهر طبیعت فراوان و تاریخی بودن آن است. قدم زدن در کوچه پس کوچه‌های شهر شیراز، با رایحه بهار نارنج و آن هوای بسیار فوق‌العاده به همراه دیدن مکان‌های تاریخی با معماری اصیل ایرانی، همه و همه می‌تواند تجربه یک سفر به یاد ماندنی را برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم آورد. فاصله تهران تا شیراز حدودا 930 کیلومتر است و باید برای این سفر هیجان انگیز تقریبا 10 ساعت زمان در نظر بگیرید. زمان و مسافت تهران شیراز بستگی به مسیر انتخابی و البته وسیله نقلیه‌ای شما دارد.

شهرهای بین مسیر تهران شیراز
در این بخش قصد داریم شهرهایی که شما در مسیر تهران تا شیراز طی می‌کنید را با هم بررسی کنیم. قبل از هر چیز ذکر این نکته ضروری است که مسیرهایی زیادی برای این رسیدن به شیراز در پیش روی شماست که هر کدام جذابه‌های خاص خود را دارند. ما در این مقاله سعی کردیم بهترین، زیباترین و البته امنت مسیر را برای سفر شما در نظر بگیریم. در خروج از تهران اولین شهری که باید از آن عبور کنید شهر مقدس قم است که زیارت حرم معصومه (س) می‌تواند جذابیت‌های سفر شما را دو چندان کند.
در مسافت تهران تا شیراز شهر کاشان را باید به عنوان دومین شهر مهم در مسیر حرکتی شما معرفی کنیم. در صورتی که برای رسیدن به مقصد عجله‌ای نداشته باشید، کاشان جذابه‌های گردشگری دیدنی زیادی دارد. در ادامه سفر شما، مهمترین شهر قابل ذکر‌، شهر بسیار زیبای اصفهان با آن عقبه تاریخی و زیبایی‌های شهری است. وجود این شهر در مسیر تهران تا شیراز قطعا می‌تواند عامل انگیزاننده‌ای برای سفر به شیراز و انتخاب این مسیر باشد. در نهایت شما با عبور از شهرضا و آباده باید خود را آماده رسیدن به مهد فرهنگ ایران زمین بکنید. بدیهی است که مسیر معرفی شده زمانی مناسب خواهد بود، که شما قصد سفر با ماشین شخصی خود را داشته باشید. در ادامه به بررسی فاصله زمانی و مکانی تهران شیراز با وسایل نقلیه مختلف می‌پردازیم.
روش های سفر از تهران تا شیراز
همان که بیان شد در این بخش از مقاله قصد داریم تا مسیر تهران تا شیراز را به لحاظ فاصله زمانی و مکانی با وسایل نقلیه مختلف مورد بررسی قرار دهیم. لطفا با ما همراه باشید.
مسافت تهران تا شیراز با ماشین شخصی
در چند عنوان قبل که شهرهای موجود در مسیر حرکت تهران به سمت شیراز را بررسی کردیم، فاصله زمانی و مکانی تهران شیراز با خودروی شخصی نیز بررسی شد. فاصله زمانی حدود 10 ساعت و پیمودن حدودا 930 کیلومتر لازمه رسیدن از تهران به شیراز بود.بررسی نقطه به نقطه شهرهایی موجود در مسیر تهران تا شیراز، می‌تواند اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما قرار دهد.
فاصله تهران تا شیراز با قطار
خوشبختانه امکان سفر از تهران تا شیراز به وسیله قطار وجود دارد. گفتنی است که با تقریب بسیار بالا شما باید برای طی کردن فاصله تهران تا شیراز حدود پانزده ساعت زمان در نظر بگیرید. همچنین فاصله مکانی طی شده توسط قطار برای پیمودن فاصله ریلی تهران تا شیراز حدودا 924 کیلومتر می‌باشد. در تصویر زیر می‌توانید یکی از لوکس ترین قطارها را در فاصله ریلی تهران شیراز را مشاهده کنید.


مسافت تهران تا شیراز با اتوبوس

 


شما برای سفر از تهران به شیراز به وسیله اتوبوس می‌توانید از پایانه‌های بیهقی، جوب و غرب تهران استفاده کنید. تقریبا در تمام ساعات شبانه روز این سه پایانه اتوبوس‌هایی برای حرکت به سمت شیراز دارند. درست مثل حرکت با ماشین شخصی، اتوبوس ها نیز از مسیر قم، کاشان، اصفهان و غیره استفاده می‌کنند. اگر قصد سفر از تهران به شیراز، با اتوبوس را دارید با این نکته را در نظر بگیرید که نسبت به خودروی شخصی زمان بیشتری را باید در مسیر باشید، اگرچه مسافت طی شده حدودا همان 930 کیلومتر است. به طور تقریبی می‌توان گفت این مسیر حدودا 12 ساعت طول خواهد کشید که طبق توضیحات قبلی زمانی بیشتر از خودروی شخصی و کمتر از قطار است.
فاصله تهران تا شیراز با هواپیما
سفر از تهران به شیراز، با پرواز داستانی کاملا متفاوت از قطار، ماشین شخصی و اتوبوس است. شما تنها با صرف فاصله تهران شیراز هوایی حدود یک ساعت و نیم زمان قادرید این مسیر طولانی را بپیماید. جالب است بدانید، فرودگاه شهید دستغیب شیراز، با مرکز شهر، فاصله زمانی 20 تا 25 دقیقه‌ای دارد. ضمنا گفتن این نکته ضروری است که فاصله هوایی تهران تا شیراز 682 کیلومتر می‌باشد.
همان طور که بیان شد، اولین شهر که باید برای رسیدن به شیراز از آن عبور کنید شهر قم است. شما برای رسیدن به قم از تهران تنها یک مسیر دارید و آن هم اتوبان تهران قم است، که باید خود را برای 1.48 دقیقه رانندگی و پیمودن 147 کیلیومتر راه آماده کنید. با پیمودن حدودا 113 کیلومتر راه که تقریبا 1.17 دقیقه باید برای آن رانندگی کنید، به شهر کاشان خواهید رسید. همان طور که بیان شد، شهر کاشان دارای جاذبه‌های گردشگری بسیار فراوانی است و شاید مکان مناسبی برای توقف و استراحت کردن باشد.
در ادامه برای رسیدن به شهر زیبای اصفهان، شما راهی نسبتا طولانی تر نسبت به دو شهر قبلی طی شده خواهید داشت. با خروج از کاشان و طی کردن حدود 218 کیلومتر به اصفهان خواهید رسید. پیش بینی می‌شود برای طی کردن این مسیر حدودا 2.25 دقیقه زمان صرف کنید. نهایتا با 88 کیلومتر رانندگی کردن که تقریبا نیاز به صرف یک ساعت زمان دارد به شهرضا خواهید رسید و در ادامه راه و پیمودن 380 کیلومتر دیگر و طی کردن شهرهایی نظیر آباده، سورمق و اقلید به شیراز خواهید رسید. گفتنی است که برای طی کردن مسیر شهرضا تا شیراز حدودا 4.30 دقیقه رانندگی کنید.

جاذبه های مسیر تهران شیراز
همان طور که بیان شد در ابتدای مسیر به شهر مقدس قم خواهید رسید که و حرم حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران می‌تواند سفری سیاحتی شما را، زیارتی نیز بکند. البته نباید از سوهان خوشمزه قم غافل شد. در ادامه شهر کاشان را خواهیم داشت که قدمتی 7000 ساله دارد و جز شهرهای کویری زیبای ایران است. از جاذبه‌های گردشگری این شهر می‌توان به باغ و حمام فین، مسجد جامع کاشان و خانه تاریخی بروجردی‌ها اشاره کرد. البته در مسیر قم کاشان دریاچه نمک نیز وجود دارد که دیدن آن خالی از لطف نیست.
بعد از گذر از جاده کویری کاشان اصفهان، حالا به شهر فوق العاده زیبای اصفهان خواهید رسید. برای بررسی مناطق و جذابیت های گردشگری اصفهان شاید باید زمان زیادی صرف کنیم، اما از مهمترین آن‌ها می‌توان به میدان نقش جهان، کاخ عالی قاپو، بازار قیصریه، چهل ستون سی و سه پل و غیره اشاره کرد. در ادامه جاهای دیدنی مسیر تهران شیراز با عبور از شهرهای شهرضا، آباده و اقلید در 135 کیلومتری شیراز به مرودشت خواهیم رسید، که ما را به دیدن آثار تاریخی کهن ایران مثل تخت جمشید و مقبره کورش کبیر ترغیب می‌کند. در ادامه در 66 کیلومتری شیراز به نقش رستم می‌رسید که آرامگاه 4 تن از پادشاهان هخامنشی است. در این بخش از مقاله و تا اینجا سعی کردیم خلاصه‌ای از جاذبه‌های گردشگری مسیر تهران – شیراز را بیان کنیم. بد نیست در مورد مناطق دیدنی خود شیراز نیز توضیحات کوتاه و مختصری بدهیم.
فاصله تهران تا شهرهای مختلف شیراز
بر کسی پوشیده نیست که شیراز شهر شعر و شعور است و مهمترین جذابه‌های این شهر را باید مقبره سعدی و حافظیه دانست. البته وجود باغ‌هایی مثل ارم، باغ دلگشاه، قلات و البته طبیعت بکر آبشار مارگون و دریاچه نمک درجنوب شرقی شیراز را نباید فراموش کنیم. به عنوان بخش پایانی مقاله، فاصله زمانی و مکانی تهران تا شهرهای شیراز را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
فاصله تهران تا اباده شیراز
شهرستان آباده در شمالی ترین نقطه شیراز قرار دارد و بسیار زیباست . 660 کیلومتر نزدیکترین مسیر برای رسیدن از تهران به آباده است. زمان تقریبی برای رسیدن به آباده از تهران حدودا 7 ساعت پیش بینی می‌شود. در عکس زیر مسیر‌های مختلف مشخص شده است. این شهرستان از جمله مناطق سردسیر است و پیشنهاد می کنیم در بهار به از تهران به آباده سفر کنید.


فاصله تهران تا فیروزآباد شیراز

 

از بین مسیرهای مشخص شده در عکس زیر کوتاه‌ترین مسیر حدود 1040 کیلومتر است و تقریبا نیاز به صرف 11.40 دقیقه زمان دارد. همان طور که روی نقشه مشاهده می کنید فیروزآباد در 96 کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد و در اصل یک راه ارتباطی بین شیراز و بند عسلویه است.


فاصله تهران تا پاسارگاد شیراز

 


تهران تا پاسارگاد فاصله‌ای حدودا 830 کلیومتر از بعد مکان و 8.30 دقیقه‌ای از بعد زمان دارد. در نفشه زیر بهترین مسیر برای رسیدن از تهران به پاسارگاد مشخص شده است. با سفر به پاسارگاد یک مجموعه کامل و ناب از سازه های دوره هخامنشیان را مشاهده خواهید کرد. هر سال مسافران و گردشگران زیادی به اینجا سفر می کنند تا تاریخ را از نزدیک لمس کنند.

فاصله تهران تا قلات شیراز
دو مسیر مشخص در نقشه زیر، نشان از فاصله 890 کیلومتری بین مسافت تهران تا قلات شیراز است. زمانی در حدود 10 ساعت را برای پیمودن این مسیری که روی نقشه می بینید می‌توان تخمین زد. هر دو مسیر زیبایی های خود را دارد و می توانید با توجه به علایق سفری و اولویت های خود تا یک مسیر را برای حرکت انتخاب کنید.

فاصله تهران تا مرودشت شیراز
نزدیک‌ترین مسافت بین این دو شهر، حدودا 880 کیلومتر می‌باشد که نیاز به تقریبا 9.30 دقیقه رانندگی مداوم و بدون توقف دارد. سه مسیر مهم برای طی کردن نقشه فاصله تهران تا مرودشت در تصویر زیر مشخص شده است.
نکته: پیشنهاد می کنیم قبل از سفر لیست جاهای دیدنی معروف شیراز و همچنین دیدنی های اطراف این شهر پر آوازه را در لینک روبرو ببنید: جاهای دیدنی شیراز

فاصله تهران تا اقلید شیراز
نزدیک‌ترین مسیر بین این دو شهر حدودا 700 کیلومتر است. برای پیموندن فاصله تهران تا اقلید شیراز اگر به طور مداوم حرکت کنید در حدود 7.30 دقیقه رانندگی لازم است. در طول مسیر هم می توانید از جاذبه های مسیر تهران شیراز لذت ببرید و خاطرات زیبایی را رقم بزنید
بلیط تهران شیراز قیمت فاصله و ساعت پرواز
مبدا :تهران
مقصد : شیراز
ساعت پرواز تهران تا شیراز : یک ساعت بیست و یک دقیقه
فاصله هوایی تهران تا شیراز : 682 کیلومتر
مسافرت با طعم بهارنارنج و فالوده شیرازی! شیراز یکی از زیباترین شهرهای ایران میباشد که آوازه آن به اندازه ای است که سالیانه گردشگران زیادی را از اقصی نقاط کشور و جهان به سمت این شهر فرا میخواند. از همین رو به دلیل آب و هوای بی نظیر، مردمان خون گرم و مهمان نواز و مکان های گردشگری فراوان افراد زیادی از پایتخت به این شهر سفر میکنند و پرواز تهران شیراز را به یکی از پرتردیدترین مسیرهای پروازی تبدیل کرده است.
تعدد پرواز در این خط هوایی به حدی میباشد که تقریبا تمامی ایرلاین هوایی این خط هوایی را خدمات میدهند. ایرلاین هایی همچون ایران ایر، ماهان، آسمان، زاگرس، ساها، قشم ایر، معراج و کیش ایر را میتوان در این خط هوایی نام برد.
با توجه به فاصله 930 کیلومتری بین شهر تهران و شیراز یکی از بهترین وسلیه سفر، استفاده از هواپیما میباشد تا تجربه یک سفر لذت بخش به خاطر شما بماند. به همین دلیل گت بیلیت با ارائه ارزان ترین بلیط هواپیما تهران شیراز به شما برای به دست آوردن یک تجربه بی نظیر از این سفر همراه خواهد بود.
مدت زمان پرواز تهران شیراز حدود 1 ساعت و 15 دقیقه (75 دقیقه) می‌باشد. البته زمان پرواز می‌تواند نسبت به شرایط جوی در مبدا و یا مقصد پرواز بیشتر از زمان معمول باشد.
قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز
شروع قیمت پرواز تهران شیراز 200,800 تومان و حداکثر قیمت در این مسیر 526,800 تومان می‌باشد این قیمت نسبت به کلاس بندی پروازی تعریف شده از سمت هر شرکت هواپیمایی متغییر می‌باشد نرخی که در این صفحه مشاهده می‌نمایید نرخ موصوب پرواز در مسیر تهران به شیراز در سازمان هواپیمایی کشوری می‌باشد. در جدول زیر می‌توانید قیمت پرواز تهران شیراز را در سه رده سنی بزرگسال ؛ کودک و نوزاد مشاهده نمایید .
مسیر پروازی نرخ بزرگسال نرخ کودک نرخ خردسال
پرواز تهران شیراز حداقل : 200,800 تومان
حداکثر : 526,800 تومان حداقل : 170,200 تومان
حداکثر : 357,100 تومان حداقل : 22,400 تومان
حداکثر : 57,900 تومان
نرخ کودک در جدول فوق مربوط پرواز‌های سیستمی بوده و این مبلغ ممکن است در پرواز‌های چارتری به گونه‌ی دیگری محسابه گردد. شما می‌توانید نرخ دقیق پرواز‌های سیستمی و چارتری را با جستجو مسیر در فرم فوق با انتخاب تاریخ دلخواه مشاهده نمایید و بلیط هواپیمای خود را به صورت کاملا آنلاین تهیه و خرید نمایید.
بلیط تهران شیراز چارتر
با توجه به ازدحام تردد مسیر پروازی تهران شیراز، بسیار از مسافران به دنبال تهیه بلیط چارتری هواپیمای تهران به شیراز هستند تا بتوانند این بلیط را با قیمت مناسب تری تهیه کنند. برای مشاهده نرخ بلیط چارتر هواپیما تهران شیراز شما قادر هستید از قسمت بالای همین صفحه اقدام به جستجو کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید مواردی همچون نوع بلیط (سیستمی یاچارتری) کلاس های پروازی و تنوع شرکت های هوایی در تعیین نرخ بلیط هواپیما تهران شیراز تاثیر گذار هستند.

بلیط تهران شیراز
میخوای با عطر و بوی بهار نارنج نفس بکشی؟ میخوای موقعی به سفر بری که شهر پرازدحام نباشه؟ یکی از بهترین ماها برای سفر به شیراز اردیبهشت میباشد. ماهی که به عطر بهار نارنج و گل و بلبل آن شهرت یافته است.
جدای از اینکه در این ماه شهر شیراز خلوت تر است و بوی بهار نارنج در این فصل کل شهر را پر کرده است یکی از مهم ترین دلایل سفر به این شهر در این ماه به خاطر مراسم و جشنواره هایی است که به مناسبت روز شیراز در تاریخ 15 اردیبهشت برگزار میشود و برخی از از آنها تا پایان اردیبهشت ادامه پیدا میکند.
سفر به شیراز در هر فصل می تواند جذابت های منحصر به فرد خودش را داشته باشد اگر تحمل هوای گرم را دارید می توانید تابستان را برای سفر به این شهر انتخاب کنید. اگر طرفدار آب و هوای معتدل هستید و می خواهید از بارش های اندک، طبیعت پاییزی و منظره هایی رویایی از باغ های این شهر لذت ببرید قطعا پاییز، ماه انتخاب شما برای سفر به این شهر هست.
سفر در فصل پاییز به این شهر رویایی علاوه بر اینکه شاهد زیبایی فوق العاده آن خواهید بود، میتوانید سفر اقتصادی تر را برای شما به ارمغان بیاورد. با پایان فصل مسافرات های تابستانه، کاهش دما و خنک‌تر شدن و کاهش حجم انبوه مسافران، پاییز به دلچسب ترین زمان برای سفر به این شهر فرازمینی تبدیل می شود.
اگر از تهران قصد دارید به این شهر زیبا سفر کنید و تجربه یه هوای عالی را داشته باشید می توانید از خدمات آنلاین و 24 ساعته گت بیلیت استفاده کنید و لیست پرواز های تهران شیراز را بررسی کنید.

پرسش های متداول درباره بلیط هواپیما تهران شیراز
بهترین زمان سفر به شیراز ؟
اردیبهشت ماه، بهترین زمان سفر به شیراز است. در اردیبهشت ماه هم از شلوغی عید نوروز خبری نیست و هم شکوفه های بهارنارنج باز شده اند، گل های رز و محمدی و نرگس و بابونه، جشنواره گل ها را در این شهر به راه انداخته اند. آن وقت هوای شهر را با بوی گل های رنگارنگ باید تنفس کرد.
پرواز های تهران شیراز در چه زمانی انجام می‌شود؟
همه روزه از 6 صبح تا 10 شب پروازهای مختلف با ایرلاین های مختلف در حاب انجام می باشد.
جهت تهیه بلیط ارزان تهران شیراز از کجا خرید کنیم؟
فاصله زمینی شیراز تا تهران چقدر است

شیراز ششمین شهر پرجمعیت ایران و پایتخت استان فارس (فارسی قدیم به عنوان پارس) است. در سرشماری سال 2011 ، جمعیت این شهر 1460،665 نفر و منطقه ساخته شده آن با "شهرک جدید صدرا" (شهر جدید صدرا) محل زندگی 1.500.644 نفر بود. شیراز در جنوب غربی ایران در رودخانه فصلی "رودخانه خشک" قرار دارد. آب و هوای معتدلی دارد و بیش از هزار سال است که یک مرکز تجارت منطقه‌ای است. شیراز یکی از شهرهای قدیمی ایران باستان است.
• صدور احکام قطعی 2 اخلالگر نظام اقتصادی به اخراج از کشور
• آسمان صاف در پایتخت و خنکی هوا در بام ایران
• به نفع بیماران «ام اس» غذا بخورید
• دولت فرانسه چهره دروغین از ایران نشان داده است
• دفاع استاد کانادایی از افق نو
فاصله تهران تا شیراز با ماشین چند کیلومتر است ؟
اگر می‌خواهید به شیراز با ماشین شخصی یا اتوبوس سفر کنید باید برای یک سفر حدود 935 کیلومتری آماده شوید. فاصله تهران تا شیراز با سواری حدود 10 تا 11 ساعت (بسته به سرعت و ترافیک) است. البته شما می‌توانید به وسیله هواپیما نیز به شیراز سفر کنید و با صرف حدود 1 ساعت و 20 دقیقه زمان به شیراز برسید.
برای طی کردن مسیر شیراز تا تهران به صورت جاده‌ای (با سواری، ماشین شخصی یا اتوبوس) دو مسیر اصلی وجود دارد. البته هر دو مسیر در اصفهان به هم رسیده و از آنجا به بعد یکی می‌شوند. این به این معنی است که شما برای رسیدن به شیراز ابتدا باید فاصله تهران تا اصفهان را بپیمایید و مسیر اصفهان تا شیراز را پی بگیرید. برای طی کردن مسیر اول باید از امتداد جنوب غربی تهران و اتوبان آزادگان به سمت شهر ساوه خارج شوید. سپس مسیر اصفهان را در پیش بگیرید. از اصفهان نیز به سمت شیراز برانید.
مسیر دوم به این صورت است که به قم رفته و از آنجا به سمت جاده کاشان و اصفهان بروید. در این مسیر نیز از اصفهان همانند مسیر اول به سمت شیراز بروید. فاصله تهران تا اصفهان از ساوه حدود 431 کیلومتر است. این مسافت حدود 5 ساعت زمان می‌برد. فاصله تهران تا اصفهان از اتوبان کاشان 448 کیلومتر است و پیمودن آن حدود 4 ساعت و 45 دقیقه زمان می‌برد.
فاصله تهران تا شیراز با اتوبوس چند ساعت است ؟
در حال حاضر سه پایانه اتوبوسرانی تهران یعنی پایانه جنوب (خزانه) ، پایانه بیهقی (آرژانتین) و پایانه آزادی برای شیراز سرویس اتوبوس روزانه ارائه می‌دهند. سفر با اتوبوس به شیراز بسته مسیر انتخابی، تعداد و میزان توقف‌های اتوبوس و همچنین ترافیک مسیر 12 تا 13 ساعت طول می‌کشد. برای طی کردن فاصله شیراز تا تهران با اتوبوس بهتر است از اتوبوس‌های لوکس و وی آی پی استفاده کنید. این مسیر طولانی با اتوبوس‌های عادی سخت و خسته کننده می‌شود. خرید بلیط اتوبوس شیراز تهران از علی بابا سفر شما را بسیار آسان می‌کند و خرید بلیط شیراز تهران را برای شما میسر می‌کند.


آیا می خواهید در مورد مسافرت تهران به شیراز بیشتر بدانید؟ ما لیستی از متداول‌ترین سؤالات مسافران را برای شما جمع آوری کرده‌ایم مانند: ارزانترین حالت حمل و نقل کدام است؟ سریع‌ترین گزینه چیست؟ و موارد.
ارزان‌ترین راه برای رسیدن از تهران به شیراز چیست؟
ارزان‌ترین راه برای رسیدن از شیراز به تهران و بالعکس اتوبوس که هزینه کمتری نسبت به قطار و هواپیما دارد.
قطارهای مسیر شیراز تهرانسریعترین راه برای رسیدن از شیراز به تهران چیست؟

 


سریعترین راه برای رسیدن از شیراز به تهران پرواز است که حدود یک ساعت زمان می‌برد ولی باید توجه داشته که هزینه‌های خاص خود را در بر دارد.

فاصله از تهران تا شیراز تا چه اندازه است؟
فاصله بین تهران تا شیراز 684 کیلومتر است. مسافت جاده 929.4 کیلومتر است.

چگونه می‌توانم از شیراز به تهران به صورت جاده‌ای سفر کنم؟
بهترین راه برای رسیدن از جاده از شیراز به تهران بدون اتومبیل شخصی خود استفاده از اتوبوس و تاکسی است که البته حدود 9 ساعت زمان می‌برد. خرید بلیط اتوبوس شیراز تهران و تهران به شیراز از علی بابا می‌تواند بلیط این سفر دوستداشتنی را برای شما فراهم کند.


مدت زمان پرواز از شیراز به تهران چقدر است؟
سریعترین پرواز از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه شیراز پرواز مستقیم است که یک ساعت طول می‌کشد.
آیا می‌توانم از تهران به شیراز رانندگی کنم؟
بله، فاصله رانندگی بین شیراز تا تهران و بالعکس 929 کیلومتر است. برای حرکت از شیراز به تهران تقریبا 9ساعت زمان لازم است. خرید بلیط شیراز تهران برای شما از هر روشی دیگر مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.
برای سفر با اتوبوس از شیراز تا تهران پایانه مرکزی شیراز خدمات ارائه می‌دهدکه به پایانه جنوب در تهران می‌رسد. التبه در تهران غیر از پایانه جنوب، پایانه بیهقی نیز سفر به شیراز را در لیست خدمات خود دارد اما به نسبت کمتر است. همچنین برای سفر شیراز تهران شرکت‌های اتوبوسرانی مختلفی در این مسیر ارائه خدمات می‌دهند که از بین آنها می‌توان به رویال سفر، سیر و سفر، همسفر، چابک سواران و... اشاره کرد. توصیه بسیار مهم در این زمینه به مسافران این است که برای طی کردن این مسیر حتما از اتوبوس‌های وی آی پی استفاده کنند چرا که مسیری طولانی است و باید راحتی آنها فراهم باشد.

فاصله کیش تا شیراز با هواپیما
فاصله شیراز تا کیش با هواپیما
فاصله تهران تا شیراز با هواپیما
فاصله شیراز تا تهران با هواپیما
فاصله ماهشهر تا اصفهان با هواپیما
فاصله اصفهان تا ماهشهر با هواپیما
فاصله زاهدان تا اصفهان ..
فاصله اصفهان تا زاهدان با هواپیما
فاصله عسلویه تا اصفهان با هواپیما
فاصله اصفهان تا عسلویه با هواپیما
فاصله رشت تا اصفهان با هواپیما
فاصله اصفهان تا رشت با هواپیما
فاصله ساری تا اصفهان با هواپیما
فاصله اصفهان تا ساری با هواپیما
فاصله بوشهر تا اصفهان با هواپیما
فاصله اصفهان تا بوشهر با هواپیما
فاصله کیش تا اصفهان با هواپیما

افاصله اصفهان تا کیش با هواپیما

فاصله تهران تا اصفهان با هواپیما

فاصله اصفهان تا تهران با هواپیما

فاصله عسلویه تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا عسلویه با هواپیما

فاصله ساری تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا ساری با هواپیما
فاصله اهواز تا کرج با هواپیما 

فاصله شیراز تا اهواز با هواپیما 

فاصله اهواز تا شیراز با هواپیما 

فاصله اصفهان تا اهواز با هواپیما 

فاصله اهواز تا اصفهان با هواپیما 

فاصله مشهد تا اهواز با هواپیما 

فاصله اهواز تا مشهد با هواپیما 

فاصله تهران تا اهواز با هواپیما 

فاصله چابهار تا بندرعباس با هواپبما 

فاصله اهواز تا تهران با هواپیما 

فاصله تهران تا اهواز با هواپیما

 فاصله رشت تا بندرعباس با هواپیما 

فاصله بندرعباس تا رشت با هواپیما 

فاصله بندرعباس تا کیش با هواپیما

فاصله کیش تا بندرعباس با هواپیما 

فاصله اصفهان تا بندرعباس با هواپیما

فاصله بندرعباس تا اصفهان با هواپیما

فاصله بندرعباس تا شیراز با هواپیما

فاصله شیراز تا بندرعباس با هواپیما

فاصله تهران تا بندرعباس با هواپیما

فاصله بندرعباس تا تهران با هواپیما

فاصله شیراز تا کرمان با هواپیما

فاصله کرمان تا شیراز با هواپیما

فاصله اصفهان تا کرمان با هواپیما

فاصله کرمان تا اصفهان با هواپیما

فاصله اهواز تا کرمان با هواپیما

فاصله کرمان تا اهواز با هواپیما

فاصله کرمان تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا کرمان با هواپیما

فاصله کرمان تا تهران با هواپیما

فاصله تهران تا کرمان با هواپیما

فاصله تبریز تا کیش با هواپیما

فاصله کیش تا تبریز با هواپیما
فاصله تبریز تا شیراز با هواپیما

فاصله اصفهان تا تبریز با هواپیما

فاصله اصفهان تا تبریز با هواپیما 

فاصله تبریز تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا تبریز با هواپیما

فاصله تهران تا تبریز با هواپیما

فاصله کرمان تا تبریز با هواپیما

فاصله ساری تا تبریز با هواپیما

فاصله یزد تا تبریز با هواپیما

فاصله تبریز تا یزد با هواپیما

فاصله تبریز تا کرمان با هواپیما

فاصله رشت تا تبریز با هواپیما

فاصله پرواز تبریز تا رشت

فاصله عسلویه تا تبریز با هواپیما

فاصله اهواز تا تبریزبا هواپیما

فاصله تبریز تا اهواز با هواپیما

فاصله تبریز تا تهران با هواپیما

فاصله تهران تا تبریزبا هواپیما

فاصله مشهد تا تبریز با هواپیما

فاصله تبریز تا مشهد با هواپیما

فاصله تبریزتا اصفهان با هواپیما

فاصله اصفهان تا تبریز با هواپیما 

فاصله رامسر تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا رامسر با هواپیما

فاصله یزد تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا یزد با هواپیما

فاصله رشت تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا رشت با هواپیما

فاصله کیش تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا کیش با هواپیما

فاصله کرج تا اهواز با هواپیما

فاصله اهواز تا کرج با هواپیما

 

 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.