فاصله شیراز تا رشت با هواپیما

بلیط هواپیما شیراز رشت قیمت فاصله و ساعت پرواز

 


مبدا : شیراز

مقصد : رشت

ساعت پرواز شیراز تا رشت : 1 ساعت 37 دقیقه

فاصله هوایی شیراز تا رشت : 893 کیلومتر
پرواز به رشت از شیراز
پروازهای شیراز - رشت با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(شیراز) شیراز به (Rasht) رشت پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز رشت - شیراز خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی رشت - (فرودگاه شیراز) شیراز (فرودگاه Rasht) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم رشت - شیراز، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.
اطلاعات
شیرازو رشت در فاصله 898 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:17 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد) خانه/بلیط از رشت به/ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز رشت چارتری
بلیط از رشت به
ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز رشت چارتری
برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز رشت چارتری و سیسمتی همچنین خرید بلیط از رشت به , شیراز , اصفهان , قشم , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری …

و خرید بلیط رشت اردبیل – خرید بلیط رشت اهواز – خرید بلیط رشت بندرعباس – خرید بلیط رشت اصفهان – خرید بلیط رشت کیش – خرید بلیط رشت مشهد – خرید بلیط رشت ارومیه – خرید بلیط رشت عسلویه – خرید بلیط رشت شیراز – خرید بلیط رشت تبریز – خرید بلیط رشت تهران

و آگاهی از پروازهای رشت به شیراز – برنامه پروازی – روزهای پرواز شیراز به رشت – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز رشت به شیراز – ساعات پرواز (ساعت حرکت) – قیمت بلیط شیراز به رشت – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز رشت چارتری و سیسمتی


بلیط لحظه آخری رشت به شیراز و شیراز به رشت

 


شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز رشت چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز رشت شیراز ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز رشت چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان شیراز رشت چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما رشت به شیراز به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت رشت به شیراز به شرح زیر است:

پرواز رشت شیراز آسمان Aseman Airlines : ( قیمت بلیط چارتر شیراز رشت شیراز و روزهای و ساعات پرواز آسمان رشت شیراز رشت )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی رشت شیراز و اطلاعات پرواز رشت شیراز ( قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز ) بوسیه هواپیمایی آسمان ( پرواز شیراز رشت آسمان Aseman Airlines ) :

فرودگاه رشت ( RAS ) مدت زمان پرواز از رشت به شیراز 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه شیراز ( SYZ )
برنامه پرواز آسمان رشت شیراز رشت ( قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز ) :

پروازهای هفتگی از رشت به شیراز و شیراز به رشت بوسیله آسمان انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز رشت چارتری و سیستمی

 


شیراز چگونه شهری است؟

شیراز با مساحتی در حدود 240 کیلومتر مربع، یکی از زیباترین شهرهای ایران است که در بخش مرکزی استان فارس و منطقه کوهستانی زاگرس واقع شده است از این رو اغلب آب و هوایی معتدل و مدیترانه ای دارد.
بسیاری معتقدند محبوبیت این شهر زیبا، تنها به دلیل وجود مقبره های حافظ و سعدی آن نیست؛ شیراز پر از کوچه باغ های دیدنی و آثار تاریخی منحصر به فردی است که تک تک آنها به تنهایی می توانند شما را برای خرید یک بلیط هواپیما شیراز و سفر به این بهشت زمینی ترغیب کنند.

 

حافظیه شیراز
فرودگاه شیراز

فرودگاه شهید دستغیب شیراز به عنوان چهارمین فرودگاه پرتردد کشور، یکی از مجهزترین فرودگاه های ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است. این فرودگاه در حال حاضر یکی از ایمن ترین فرودگاه های کشور محسوب می شود و قابلیت پذیرش تمامی تایپهای پروازی را داراست.
جالب است بدانید در این فرودگاه، روزانه 120 پرواز داخلی و 10 پرواز خارجی، به بیش از 35 مقصد داخلی و بین المللی انجام می شود.

 

برخی از نقاط دیدنی شیراز

شیراز یکی از شهرهایی است که می توان هر کوچه و خیابانش را یک جاذبه گردشگری به شمار آورد اما حافظیه، باغ جهان نما، عمارت کلاه فرنگی، دروازه قرآن، آرامگاه شاهچراغ، نارنجستان قوام، حمام وکیل، ارگ کریمخان و... چند نمونه از بی نظیرترین آنهاست.

 

سوغات و ره آورد شیراز

از جمله مهمترین سوغات این شهر دیدنی، می توان به انواع عرقیات، بهار نارنج، مسقطی، نان فسا، صنایع دستی و... اشاره کرد.

 

بهارنارنج سوغات شیراز
بهترین زمان خرید بلیط هواپیما شیراز

اگر بلیط هواپیما شیراز را برای سیر و سیاحت و تفریح می خواهید، بد نیست بدانید که بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز برای شما، فصل بهار و و به طور خاص، ماه اردیبهشت است.
در اردیبهشت، از شلوغی و ازدحام ایام نوروز خبری نیست؛ کمی از آغاز فصل بهار گذشته و طبیعت فرصت بیشتری برای خودنمایی یافته و حال با تمام قوا شما را به سوی خود فرا می خواند.
از سوی دیگر با پایان یافتن تعطیلات، قیمتهای نوروزی از تب و تاب افتاده اند و مراکز تفریحی و هتلها هزینه های معقولتری را بر دوشتان می گذارند لذا تهیه یک بلیط هواپیما شیراز مقرون به صرفه تر خواهد بود.
از لحاظ زمان بندی در 24 ساعت هم، بهترین بلیط هواپیما شیراز برای شما، بسته به فاصله زمانی که با این شهر دارید متفاوت است اما اگر یک بلیط هواپیما شیراز، از مبدا تهران خریداری کرده اید، از آنجایی که کمتر از یک ساعت و نیم را در پرواز سپری می کنید، محدودیت خاصی در رزرو بلیط هواپیما شیراز نخواهید داشت.

 

بلیط ارزان هواپیما شیراز به رشت

 

 

همانطور که می دانید قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر خاص، تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون نوع کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط و... می باشد. از این رو برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز بهتر است هنگام جستجو، بلیط ها را در شرایط یکسان با هم مقایسه نمایید نه اینکه از ابتدا به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما شیراز باشید!
فراموش نکنید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز لزوماً و همیشه مناسبترین بلیط هواپیما برای سفر شما نیست. پس حتماً تمامی امکانات و شرایط پروازی را در نظر بگیرید و سپس با توجه به بودجه و سلیقه خود، یک بلیط ارزان هواپیما شیراز را رزرو و خریداری نمایید.

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز

پیشرفت روز افزون سامانه های ارائه دهنده بلیط هواپیما، قطار و خدمات سفر در سالهای اخیر موجب شده است تا خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز در هر موقعیت زمانی و مکانی به کاربران فروشگاه های اینترنتی پیشنهاد گردد. از مزیتهای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز که بیش از هر چیز دیگری سبب رضایت و آرامش خاطر مسافران در سفرهای داخلی شده است می توان به سادگی، سرعت، صرفه جویی در هزینه و انجام خرید بدون محدودیت زمانی اشاره کرد.
شایان ذکر است خرید اینترنتی بلیط قطار هواپیما شیراز در قاصدک 24، تنها با در اختیار داشتن یک آدرس پست الکترونیکی، یک کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و مشخصات فردی میسر است و کاربر برای خرید انلاین بلیط هواپیما شیراز، ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشد.

 

بلیط چارتر شیراز

برای مشاهده نرخ بلیط هواپیما شیراز و خرید بلیط چارتر شیراز، می توانید از فرم بالای همین صفحه استفاده نمایید. برای این کار تنها کافیست پس از انتخاب یکی از دو گزینه پرواز "یک طرفه" یا "دو طرفه"، مبدا و مقصد خود را تعیین نمایید. توجه داشته باشید که بلیط هواپیما مسیر درخواستی شما پس از تکمیل فیلدهای "تاریخ سفر" و "تعداد مسافران" در صفحه مربوطه به نمایش درمی آید. بدین ترتیب پس از جستجو می توانید نتایج به دست آمده را مقایسه و بلیط هواپیما شیراز مورد نظر خود را رزرو و خریداری نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما شیراز

یکی از معیارهای مهم در خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز، شرکتهای هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما می باشند که در ارائه برخی خدمات از هم متفاوتند. این تفاوتها اغلب در کلاسهای پروازی گوناگون به چشم می آیند و منجر به تفاوتهای فاحش در قیمت بلیط هواپیما شیراز می گردند. به همین جهت توصیه می کنیم حتماً در هنگام رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به برند ایرلاین ارائه دهنده بلیط شیراز و نوع کلاس پروازی آن (بیزینس یا اکونومی) دقت نمایید. با این کار میتوانید انواع بلیط هواپیما همچون بلیط چارتر تهران شیراز را با قیمت مناسب تری خریداری نمایید.

 

ایرلاینهای ارائه دهنده بلیط شیراز

در حال حاضر فروش بلیط هواپیما شیراز از مبدا تهران، توسط شرکتهای هواپیمایی کیش ایر، معراج، ایران ایر، زاگرس، کاسپین، آتا، قشم ایر، ایران ایرتور، آسمان، تابان ایر، ماهان، ساها و سپهران صورت می پذیرد.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز چه زمانی است؟

اگر بلیط هواپیما شیراز را برای سیر و سیاحت و تفریح می خواهید، بد نیست بدانید که بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز برای شما، فصل بهار و به طور خاص، ماه اردیبهشت است.

چگونه یک بلیط هواپیما شیراز ارزان قیمت بخریم؟

برای خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت مسیر مورد نظر خود را در قاصدک 24 جستجو نمایید و فهرست نتایج خود را با استفاده از گزینه " قیمت کمتر" مرتب سازی نمایید تا در زمان کوتاهتری به بلیط مورد نظر خود دست یابید.

مدت زمان پرواز بلیط هواپیما شیراز تهران چقدر است؟

با خرید یک بلیط هواپیما شیراز، از مبدا تهران و بالعکس کمتر از یک ساعت را در پرواز سپری می کنید.

پس از خرید بلیط هواپیما شیراز و رسیدن به فرودگاه، بهتر است در کدام هتل ها اقامت کنیم؟

شهر شیراز تنها دارای یک فرودگاه است که حدودا 8 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. از این رو مسافران می توانند پس از رسیدن به این فرودگاه یکی از هتل های آناهیتا، ارگ، نصیرالملک، شمس، پارمیس و پارک را برای اقامت خود انتخاب نمایند.

بلیط هواپیما شیراز به مقصد چه شهرهایی در دسترس است؟

بلیط هواپیما شیراز را می توان به مقصد اغلب شهرهای داخلی ایران و برخی از شهرهای خارجی نظیر مسقط، دبی، شارجه و... خریداری نمود.

 

بلیط هواپیما تهران

درباره فرودگاه رشت ( سردار جنگل ) Rasht Airport :

فرودگاه سردار جنگل تنها فرودگاه استان گیلان می باشد.

فرودگاه در 7 کیلومتری جاده رشت به انزلی و حدود 15 کیلومتری منطقه آزاد بندر انزلی واقع گردیده است.

در فرودگاه سردار جنگل رشت زیرساخت و ظرفیت برای 100 پرواز در روز در مسیرهای داخلی و خارجی وجود دارد.

همچنین این فرودگاه دارای موقعیت ارتباطی ممتاز حاشیه دریای خزر و در سومین شهر گردشگر پذیر ایران (رشت) واقع شده است.

درباره فرودگاه رشت ( سردار جنگل ) Rasht Airport

پروازهای داخلی فرودگاه رشت :
قیمت بلیط هواپیما رشت اردبیل
قیمت بلیط هواپیما رشت اهواز
قیمت بلیط هواپیما رشت بندرعباس
قیمت بلیط هواپیما رشت اصفهان
قیمت بلیط هواپیما رشت کیش
قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد
قیمت بلیط هواپیما رشت ارومیه
قیمت بلیط هواپیما رشت عسلویه
قیمت بلیط هواپیما رشت شیراز
قیمت بلیط هواپیما رشت تبریز
قیمت بلیط هواپیما رشت تهران

درباره فرودگاه شیراز ( شهید دستغیب ) Shiraz International Airport :
فرودگاه بین‌المللی شیراز یا فرودگاه شهید دستغیب یکی از مجهزترین فرودگاه‌های کشور از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است

فرودگاه شیراز چهارم فرودگاه پر رفت و آمد کشور بهد از فرودگاه های تهران و مشهد می باشد

فرودگاه شیراز در جنوی این شهر واقع شده است و 7 کیلومتر با شیراز فاصله دارد

این فرودگاه پس از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است.

اکنون فرودگاه شیراز دارای 13 مسیر هوایی (ROUTE) می باشد.

این فرودگاه پایگاه منطقه جنوب هواپیمایی آسمان است.

این فرودگاه دارای یک شرکت هواپیمایی به نام سپهران است.

درباره فرودگاه شیراز ( شهید دستغیب ) Shiraz International Airport

پروازهای داخلی فرودگاه شیراز :
قیمت بلیط هواپیما شیراز آبادان
قیمت بلیط هواپیما شیراز اهواز
قیمت بلیط هواپیما شیراز یزد
قیمت بلیط هواپیما شیراز بندرلنگه
قیمت بلیط هواپیما شیراز بندرعباس
قیمت بلیط هواپیما شیراز بوشهر
قیمت بلیط هواپیما شیراز قشم
قیمت بلیط هواپیما شیراز اصفهان
قیمت بلیط هواپیما شیراز کرمان
قیمت بلیط هواپیما شیراز کیش
قیمت بلیط هواپیما شیراز کاشان
قیمت بلیط هواپیما شیراز کرمانشاه
قیمت بلیط هواپیما شیراز لامرد
قیمت بلیط هواپیما شیراز لارستان
قیمت بلیط هواپیما ش
فرودگاه رشت
استان
گیلان
شهرستان
رشت
کد یاتا
RAS
نوع فرودگاه
بین المللی
موقعیت از شهر
شمال شرقی
فاصله از شهر
7 کیلومتر
شرکت های هواپیمایی
هواپیمایی ایران ایر هواپیمایی آسمان هواپیمایی تابان هواپیمایی ایران ایرتور هواپیمایی کارون هواپیمایی کیش ایر هواپیمایی کاسپین هواپیمایی زاگرس هواپیمایی پویا ایر
مقاصد پروازی
اصفهان - اهواز - بندرعباس - تبریز - تهران - شیراز - عسلویه - کیش - مشهد
مسافرین ورودی
212,251 نفر
مسافرین خروجی
212,251 نفر
تلفن
01333727001
فکس
01333720099
وب سایت
http://rasht.airport.ir
ایمیل
info.rasht@airport.ir
برنامه پروازهای رشت:
مسیر پروازی
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
بلیط هواپیما اصفهان رشت
بلیط هواپیما اهواز رشت
بلیط هواپیما بندرعباس رشت
بلیط هواپیما تبریز رشت
بلیط هواپیما تهران رشت
بلیط هواپیما شیراز رشت
بلیط هواپیما عسلویه رشت
بلیط هواپیما کیش رشت
بلیط هواپیما مشهد رشت
قیمت بلیط هواپیما رشت:
مسیر پروازی قیمت بزرگسال قیمت کودک قیمت نوزاد
از حداقل تا حداکثر از حداقل تا حداکثر از حداقل تا حداکثر
بلیط هواپیما رشت اردبیل 1,776,000 ریال 7,288,000 ریال 928,000 ریال 3,684,000 ریال 240,000 ریال 791,000 ریال
بلیط هواپیما رشت اهواز 1,755,000 ریال 11,104,000 ریال 919,000 ریال 6,712,000 ریال 239,000 ریال 1,173,000 ریال
بلیط هواپیما رشت بندرعباس 2,672,000 ریال 15,843,000 ریال 1,379,000 ریال 8,660,000 ریال 330,000 ریال 1,647,000 ریال
بلیط هواپیما رشت اصفهان 1,988,000 ریال 8,560,000 ریال 1,035,000 ریال 4,320,000 ریال 262,000 ریال 918,000 ریال
بلیط هواپیما رشت کیش 0 ریال 21,280,000 ریال 0 ریال 21,280,000 ریال 0 ریال 1,029,000 ریال
بلیط هواپیما رشت مشهد 987,855 ریال 31,880,000 ریال 760,891 ریال 23,930,000 ریال 160,785 ریال 3,250,000 ریال
بلیط هواپیما رشت ارومیه 1,776,000 ریال 7,288,000 ریال 928,000 ریال 3,684,000 ریال 240,000 ریال 791,000 ریال
بلیط هواپیما رشت عسلویه 1,607,000 ریال 21,280,000 ریال 1,437,000 ریال 21,280,000 ریال 402,100 ریال 1,045,000 ریال
بلیط هواپیما رشت شیراز 0 ریال 9,345,000 ریال 0 ریال 7,030,000 ریال 0 ریال 998,000 ریال
بلیط هواپیما رشت تبریز 1,776,000 ریال 7,288,000 ریال 928,000 ریال 3,684,000 ریال 240,000 ریال 791,000 ریال
بلیط هواپیما رشت تهران 80,000 ریال 7,288,000 ریال 80,000 ریال 4,661,000 ریال 70,000 ریال 791,000 ریال
شهرشناسی:
یکی از کلان شهرهای ایران شهرستان رشت است، همچنین بزرگ ترین و پرجمعیت‌ ترین شهر شمال ایران در بین سه استان حاشیه‌ای دریای خزر (مازندران، گیلان و گلستان) و بزرگ ترین شهر گیلک نشین، بزرگ ترین سکونت گاه سواحل جنوبی دریای خزرمحسوب می‌شود. آب و هوای رشت از جمله آب و هوای معتدل کاسپین و شبهه مدیترانه ایست که دارای تابستان های گرم و شرجی و زمستان های سرد و مرطوب است. شهر رشت به ‌عنوان مرکز استان گیلان تقریبا در مرکز جلگه گیلان، در وسیع‌ترین بخش دلتای رودخانه سفید رود با ارتفاع متوسط 8 متر از سطح دریاهای آزاد و در 330 کیلومتری شمال باختری تهران و در انتهای راه کناره اصلی دریای خزر و در مسیر راه اصلی درجه یک قزوین به بندر انزلی واقع شده است. آب‌وهوای رشت از جمله آب‌وهوای معتدل کاسپین و شبهه مدیترانه‌ای است که دارای تابستان‌های گرم و شرجی و زمستان‌های سرد و مرطوب است. ساکنان شهرهای این شهرستان عمدتا به مشاغل خدماتی، تجاری و صنعتی مشغول هستند و شالیکاری نیز از عمده فعالیت‌های روستاییان این خطه است. در بخش کشاورزی، این ناحیه از مستعدترین مناطق استان و کل کشور محسوب می‌شود. شهر رشت یکی از قطب‌های کشاورزی و گردشگری ایران است و مجموع جمعیت ساکن در حومه و جمعیت شناور روزانه شهر رشت به 1200000 نفر می‌رسد. شهر باران، شهر ستاره، دروازه اروپا، این‌ها نام‌هایی است که سیاحان سرزمین سبز منشا و مبدا تحولات فرهنگی و اجتماعی بسیاری در سطح ملی بوده است.

از سوغات رشت می توان به زیتون، زیتون پرورده، کلوچه لاهیجان، چای لاهیجان، کلوچه فومن، انواع ترشیجات، مربای بهارنارنج، رب انار، انواع پرندگان و ماهی، بادرنگ، آب غوره، رشته خشکار رشت، حصیر بافی، چوموش ماسوله، ماهی سفید، برنج، نان برنجی اشاره کرد.همچنین از غذاهای لذیذ رشتی که می توان به انارویج یا اناربیج، ترش تره، شوید خولی، چغرتمه، واویشکا، کباب ترش، دوشواره، رشه آش و باقالاقاطق و میرزاقاسمی اشاره کرد.

هتل های پیشنهادی:
هتل های پیشنهادی کیفیت فاصله از فرودگاه تلفن آدرس
هتل کادوس رشت 11 کیلومتر 01313223075 رشت، بلوار آزادی، منظریه
هتل شبستان رشت 18 کیلومتر 01317220066 رشت، فلکه گلسار، ابتدای خیابان بنت الهدی
هتل ساحلی بهارستان رشت 22 کیلومتر 01324454001 رشت جاده بندر انزلی، سه راه لیجارکی، کیلومتر 14 زیباکنار
توصیه های گردشگری:
1) آرامگاه‌ میرزا کوچک خان‌ جنگلی‌

میرزا یونس معروف به میرزا کوچک فرزند میرزا بزرگ در سال 1257 هجری شمسی در محله قدیمی استادسرا شهر رشت در خانواده‌ای متوسط به دنیا آمد. طبق گفته‌ی اطرافیان، او مردی قوی بنیه با رنگ چشمان روشمن و چهره‌ای بشاش بود و از نظر اجتماعی مردی باادب، فروتن، خوش برخورد، مومن به اصول اخلاقی، طرفدار عدل و آزادی و حامی مظلومان بود. پس از مقاومت چشمگیر جنبش جنگل در مقابل قزاق‌ها، این جنبش مجبور به عقب نشینی شد و میرزا به سمت کوه‌های خلخال در استان اردبیل گریخت، اماگرفتار بوران و طوفان شد و سرانجام زیر فشار سرما و برف در روز 11 آذر 1300، درحالی که تنها یار وفادارش، گائوک آلمانی معروف به هوشنگ را به کول گرفته بود، از پای درآمدند. آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی معروف به سردار جنگل در جنوب شهر رشت و در محله سلیمان داراب، در میان بقعه و گورستان سلیمان داراب واقع شده است و از جمله مکان های دیدنی شهرستان رشت به شمار می آید. در اطراف قبر میرزا کوچک خان جنگلی، اجساد مجاهدان جنگلی دفن شده است که اسامی آنها بر روی سنگ قبر آنان حک شده است. در کنار قبر میرزا آرامگاه شاعر بلند آوازه و مردمی گیلان، شیون فومنی قرار دارد. این‌ آرامگاه‌ کوچک‌ و با اهمیت‌ مورد عنایت‌ و توجه‌ مسافران‌ و مردم‌ است‌ که‌ با سادگی‌ و زیبایی‌ بر روی‌ قبر میرزا کوچک ‌خان‌ جنگلی‌ احداث‌ شده‌ است‌.


2) شهرستان لاهیجان

لاهیجان، عروس زیبای گیلان، با دیدنی‌ها و چشم‌اندازهای کم‌نظیرش میزبان جمع زیادی از گردشگران داخلی و خارجی است. یکی از شهرهای دیدنی با جاذبه های فراوان گردشگری استان گیلان که در شمال دیلمان قرار گرفته است. لاهیجان شهری پوشیده از بوته‌های چای و بوی خوش بهارنارنج است که هر مسافر حتی رهگذری را مست و شیدا می کند. همین طور این شهر با قدمتی 800 ساله پر از زیبایی طبیعی و تاریخیه که تمام این زیبایی ها مسافرای زیادی را به سمت خود می کشاند. جالب است بدانید قبل از اینکه لاهیجان به چای خوب و کلوچه های خوشمزه مشهور باشد به ابریشمش معروف بوده؛ این شهر چون در مسیر جاده ابریشم که از قدیم الایام در آن به تولید این الیاف لطیف می پرداختند، واقع شده بوده و به همین دلیل اسم این شهر را لاهیجان نامگذاری کردند که به معنی «شهر ابریشم» می باشد.


3) ماسوله

ماسوله یکی از زیباترین و دیدنی ترین مناطق استان گیلان، جایی که هوای لطیف و کوهستانی اش دوستداران طبیعت را به سمت خودش جذب می کند. به خاطر معماری منحصر به فردش از شاهکارهای معروف شهرسازی جهان است. این شهردر جنوب غربی استان گیلان و در 65 کیلومتری شهر رشت قرار دارد. این روستای پلکانی ، در ضلع شرقی رشته‌کوه‌های تالش قرارگرفته است و درشیب کوه واقع‌شده و نمای خانه‌های پله‌ای آن در دامنه سرسبز و سر برافراشته کوه‌ها و رودخانه‌ی خروشان "ماسوله رودخان" که از خط القعر دره می‌گذرد، از دل‌انگیزترین و دیدنی‌ترین مناظر گیلان و ایران است. اکثر خانه‌های ماسوله به رنگ رس یا زرد است تا در هوای مه‌‌آلود قابل مشاهده باشد، کوهستان‌های وسیع و جنگل سرسبز، از جمله مکان‌هایی است که در این ناحیه از ایران قرار دارد و به طبیعتی خرم، آب ‌وهوایی پاک و مطبوع، هوایی مه‌آلود و آکنده از عطر دلنشین بابونه و گلپر، بهاری به سرزندگی ابرهای باران‌زا، تابستان‌هایی خنک، پاییزی به هفت رنگ رنگین‌کمان و زمستانی برفی مشهور است. ماسوله علاوه بر جاذبه‌های طبیعی، به دلیل قدمتی حدود هشت قرن با برخورداری از جاذبه‌های گردشگری تاریخی، یکی از محبوب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین مناطق توریستی در ایران است که هر ساله میزبان جمع زیادی از گردشگران و مسافران داخلی و خارجی است.


شهرهای پرتردد
بلیط هواپیما مشهدبلیط هواپیما اهوازبلیط هواپیما تبریزبلیط هواپیما کیشبلیط هواپیما یزدبلیط هواپیما قشمبلیط هواپیما تهرانبلیط هواپیما شیرازبلیط هواپیما رشتبلیط هواپیما اصفهانبلیط هواپیما بندرعباسبلیط هواپیما چابهار


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.