فاصله قشم تا مشهد با هواپیما

مدت زمان پرواز قشم به مشهد -فاصله هوایی پرواز-مسافت هوایی پرواز

 

 

 پرواز قشم به مشهد چند ساعت زمان میبرد؟

 


⬅ سریعترین زمان پرواز در پرواز های مستقیم از مبدأ شهر قشم  به مشهد  1 ساعت و 55دقیقه است.

مدت زمان پرواز مشهد به قشم 1 ساعت و حدود 55دقیقه میباشد.
توجه داشته باشید که ممکن است ساعت پرواز
با توجه به شرایط آب
وهوا و مسیر پرواز متغیر باشد.

 

قشم چگونه شهری است؟

 

 

قشم با مساحتی در حدود 1,491 کیلومتر مربع، بزرگترین جزیره ایران است که در خلیج همیشگی فارس و در نزدیکی تنگه هرمز واقع است.
این جزیره زیبا دارای بنادر صیادی و تجاری مهمی است از این رو بازارها و مراکز تجاری آن همیشه پرتردد و پر رونق است پس اگر جز آن دسته از مسافران هستید که نمی توانید در سفر، دست از خرید کردن بکشید، رزرو بلیط هواپیما قشم را فراموش نکنید.

 

جاذبه های گردشگری قشم
فرودگاه قشم

فرودگاه بین المللی قشم، یکی از فرودگاه های ایران است که در مرکز جزیره قشم و در نزدیکی روستان دیرستان واقع شده است. این فرودگاه تنها به یک باند آسفالته به طول 4,226 متر مجهز است با این وجود علاوه بر فرودگاه بین المللی دبی، به بسیاری از فرودگاه های مهم داخلی نظیر فرودگاه مهرآباد، فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه شهید بهشتی اصفهان و... نیز پرواز دارد و در ترمینال ورودی نیز پذیرای پرواز قشم است.

 

برخی از نقاط دیدنی قشم

شاید از نظر بسیاری از ما، قشم بیشتر مقصدی برای خرید باشد تا تفریح و گشت و گذار، اما بد نیست بدانید این جزیره سرشار از نقاط گردشگری زیبایی است که در نوع خود منحصر به فردند. جنگل حرا، قلعه پرتغالی ها، دره ستارگان، گنبد نمکی و... تنها برخی از جاذبه های توریستی این جزیره زیبا هستند که در هیچ نقطه ای از جهان نمونه ای برایشان نمی یابید. از این رو میتوانید به راحتی با خرید یک بلیط تهران قشم خود را به بازدید از این اماکن زیبا دعوت کنید.

 

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما قشم

اگر بلیط هواپیما قشم را به منظور گشت و گذار و خرید در این جزیره می خواهید، بد نیست اطلاعاتی از آب و هوای این منطقه داشته باشید. به طور کلی قشم آب و هوایی گرم و رطوبت نسبی بالایی دارد و اختلاف دمای شب و روز در آن بسیار چشم گیر است؛ 10 تیر تا 10 شهریور گرمترین روزهای قشم را رقم می زند و دی و بهمن سردترین آنها را، از این رو بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما قشم، فصل پاییز، زمستان و ایام تعطیلات نوروزی است.
از لحاظ زمان بندی در 24 ساعت هم، بهترین بلیط هواپیما قشم برای شما، بسته به مبدا و فاصله زمانی ای با این جزیره دارید، متفاوت خواهد بود اما اگر بلیط هواپیما قشم را از مبدا تهران خریداری کرده اید تنها یک ساعت و پنجاه دقیقه را در پرواز سپری خواهید کرد از این رو بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما قشم خود، از رزرو اقامتگاهتان اطمینان حاصل کنید و بلیط هواپیما قشم را برای ساعات خنکتر روز خریداری نمایید.

 

بلیط ارزان هواپیما قشم

همانطور که می دانید قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر خاص نظیر پرواز قشم، تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون نوع کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط و... می باشد. از این رو برای خرید بلیط ارزان هواپیما قشم بهتر است هنگام جستجو، بلیط ها را در شرایط یکسان با هم مقایسه نمایید نه اینکه از ابتدا به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما قشم باشید!
فراموش نکنید ارزانترین بلیط هواپیما قشم لزوماً و همیشه مناسبترین بلیط هواپیما برای سفر شما نیست. پس حتماً تمامی امکانات و شرایط پروازی را در نظر بگیرید و سپس با توجه به بودجه و سلیقه خود، یک بلیط ارزان هواپیما قشم را رزرو و خریداری نمایید. بلیط ارزان قشم را می توانید در هر مسیر دلخواه و در کوتاهترین زمان از قاصدک 24 خریداری نمایید.

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم

 

 

پیشرفت روز افزون سامانه های ارائه دهنده بلیط هواپیما، قطار و خدمات سفر در سالهای اخیر موجب شده است تا خرید آنلاین بلیط هواپیما قشم در هر موقعیت زمانی و مکانی به کاربران فروشگاه های اینترنتی پیشنهاد گردد. از مزیتهای خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم که بیش از هر چیز دیگری سبب رضایت و آرامش خاطر مسافران در سفرهای داخلی شده است می توان به سادگی، سرعت، صرفه جویی در هزینه و انجام خرید بدون محدودیت زمانی اشاره کرد.
شایان ذکر است خرید اینترنتی بلیط قطار هواپیما قشم در قاصدک 24، تنها با در اختیار داشتن یک آدرس پست الکترونیکی، یک کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و مشخصات فردی میسر است و کاربر برای خرید انلاین بلیط هواپیما قشم، ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشد.

 

بلیط چارتر قشم

برای مشاهده نرخ بلیط هواپیما قشم و خرید بلیط چارتر قشم، می توانید از فرم بالای همین صفحه استفاده نمایید. برای این کار تنها کافیست پس از انتخاب یکی از دو گزینه پرواز "یک طرفه" یا "دو طرفه"، مبدا و مقصد خود را تعیین نمایید. توجه داشته باشید که بلیط هواپیما مسیر درخواستی شما پس از تکمیل فیلدهای "تاریخ سفر" و "تعداد مسافران" در صفحه مربوطه به نمایش درمی آید. بدین ترتیب پس از جستجو می توانید نتایج به دست آمده را مقایسه و بلیط هواپیما قشم مورد نظر خود را رزرو و خریداری نمایید.

 

 

قیمت بلیط هواپیما قشم

 

 

یکی از معیارهای مهم در خرید آنلاین بلیط هواپیما قشم، شرکتهای هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما می باشند که در ارائه برخی خدمات از هم متفاوتند. این تفاوتها اغلب در کلاسهای پروازی گوناگون به چشم می آیند و منجر به تفاوتهای فاحش در قیمت بلیط هواپیما قشم مخصوصا بلیط تهران قشم می گردند. به همین جهت توصیه می کنیم حتماً در هنگام رزرو اینترنتی بلیط هواپیما قشم به برند ایرلاین ارائه دهنده بلیط قشم و نوع کلاس پروازی آن (بیزینس یا اکونومی) دقت نمایید.

 

 

بلیط هواپیما تهران

بلیط هواپیما مشهد

بلیط هواپیما مشهد
بلیط از قشم به
ارزانترین قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد قشم چارتری
برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد قشم چارتری و سیسمتی همچنین خرید بلیط از قشم به , شیراز , اصفهان , قشم , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری …

و خرید بلیط هواپیما قشم تهران قشم – خرید بلیط هواپیما قشم اهواز قشم – خرید بلیط هواپیما قشم یزد قشم – خرید بلیط هواپیما قشم گرگان قشم – خرید بلیط هواپیما قشم اصفهان قشم – خرید بلیط هواپیما قشم کرمان قشم – خرید بلیط هواپیما قشم کیش قشم – خرید بلیط هواپیما قشم کرمانشاه قشم – خرید بلیط هواپیما قشم مشهد قشم – خرید بلیط هواپیما قشم شیراز قشم – خرید بلیط هواپیما قشم تبریز قشم

و آگاهی از پروازهای قشم به مشهد – برنامه پروازی – روزهای پرواز قشم به مشهد – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز قشم به مشهد – ساعات پرواز (ساعت حرکت) – قیمت بلیط قشم به مشهد – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد قشم چارتری


بلیط لحظه آخری قشم به مشهد و مشهد به قشم
شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد قشم چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز قشم مشهد ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد قشم چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان مشهد قشم چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما قشم به مشهد به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت قشم به مشهد به شرح زیر است:
پرواز قشم مشهد قشم ایر Qeshm Air Airlines: ( قیمت بلیط چارتر مشهد قشم مشهد و روزهای و ساعات پرواز قشم ایر قشم مشهد قشم )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی قشم مشهد و اطلاعات پرواز قشم مشهد ( قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد ) بوسیه هواپیمایی قشم ایر ( پرواز مشهد قشم قشم ایر Qeshm Air Airlines )

فرودگاه بین المللی قشم ( GSM ) مدت زمان پرواز از قشم به مشهد 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )
برنامه پرواز قشم ایر قشم مشهد قشم ( قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد ) :

پروازهای هفتگی از قشم به مشهد و مشهد به قشم بوسیله قشم ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد قشم چارتری و سیستمی

 

پرواز قشم مشهد آتا ATA Airlines: ( قیمت بلیط چارتر مشهد قشم مشهد و روزهای و ساعات پرواز آتا قشم مشهد قشم )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی قشم مشهد و اطلاعات پرواز قشم مشهد ( قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد ) بوسیه هواپیمایی آتا ( پرواز مشهد قشم آتا ATA Airlines )

فرودگاه بین المللی قشم ( GSM ) مدت زمان پرواز از قشم به مشهد 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )
برنامه پرواز آتا قشم مشهد قشم ( قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد ) :

پروازهای هفتگی از قشم به مشهد و مشهد به قشم بوسیله آتا انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد قشم چارتری و سیستمی

 

 

درباره فرودگاه قشم دیرستان ( Dayrestan Airport ) Qeshm International Airport:
فرودگاه بین‌المللی قشم که با نام “فرودگاه دیرستان” نیز شناخته می‌شود، در نزدیکی روستای دَیرِستان در مرکز جزیره قشم قرار دارد.

فرودگاه قشم در غرب این جزیره واقع شده است و تا مرکز شهر قشم 30 کیلومتر فاصله دارد

فرودگاه دیرستان یکی از 5 فرودگاه اختصاصی کشور است که در حال حاضر روزانه بیش از 10 پرواز داخلی و خارجی به مقاصد تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و دوبی دارد.

فرودگاه بین المللی قشم در گستره ای به مساحت 2000 هکتار در 50 کیلومتری غربی شهر قشم قرار دارد.

 

درباره فرودگاه قشم دیرستان ( Dayrestan Airport ) Qeshm International Airport

پروازهای داخلی فرودگاه قشم:
قیمت بلیط هواپیما قشم اهواز
قیمت بلیط هواپیما قشم یزد
قیمت بلیط هواپیما قشم گرگان
قیمت بلیط هواپیما قشم اصفهان
قیمت بلیط هواپیما قشم کرمان
قیمت بلیط هواپیما قشم کیش
قیمت بلیط هواپیما قشم کرمانشاه
قیمت بلیط هواپیما قشم مشهد
قیمت بلیط هواپیما قشم شیراز
قیمت بلیط هواپیما قشم تبریز
قیمت بلیط هواپیما قشم تهران

درباره فرودگاه مشهد Mashhad International Airport:
فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد فرودگاهی بین‌المللی مشهد می باشد که در زمینی به مساحت 540 هکتار در قسمت جنوب شرقی شهر مشهد و به فاصله 5 کیلومتری از شهر مشهد قرار دارد و با دو باند موازی ظرفیت پذیرش کلیهٔ هواپیماها تا ردهٔ بویینگ 747 را دارد.

این فرودگاه دومین فرودگاه پر رفت‌وآمد ایران بعد از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و بالاتر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است.

از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، دارای رتبهٔ نخست در ایران است.

بیش از 14 شرکت داخلی و 16 شرکت خارجی به فرودگاه بین‌المللی مشهد پرواز دارند و ظرفیت این فرودگاه سالانه حدود 8 میلیون مسافر داخلی و خارجی است و هر ساله بیش از 27 هزار زائر حج تمتع و 208 هزار زائر حج عمره را می‌پذیرد. در مجموع شهفاصله تهران تا قشم از نظر مسافت و زمان
یکی از بهترین و جذاب‌ترین مقاصد گردشگری ایران جزیره قشم واقع در جنوب کشور است که در تنگه هرمز قرار دارد. در طی سال‌های اخیر این جزیره مقصدی برای توریستان داخلی و خارجی شده است و همه مسافرین را مجذوب خود کرده است. تعداد زیادی از مسافران هم با تورهای گردشگری فاصله تهران تا قشم را طی می کنند. جزیره قشم طبیعتی بکر و جذاب را به تصویر می‌کشد. جنگل‌های حرا، غارهای خربس، دلفین‌های آبی منطقه، دره ستارگان مشهور، جزایر ناز و سیمین، تنگه چاهکوه و غار نمکدان از جمله‌ دیدنی‌ها و چشم‌ اندازهای زیبای این جزیره هستند. جزیره قشم آب و هوایی گرم و مرطوب دارد و در تابستان شاهد روزهای بسیار گرمی در این جزیره هستیم. این جزیره زیبا در هر فصلی از سال جذابیت‌های خاص خود را دارد. همانطور که می‌دانید سفر کردن انسان را صبور می‌کند و تمام شگفتی‌های آفرینش را به انسان نشان می‌دهد. شما نیز اگر قصد سفر به این جزیره را دارید با ما همراه شوید تا درباره مسیر سفر و فاصله تهران تا قشم بیشتر بدانید.

قشم روی نقشه

فاصله زمانی و مسافت تهران تا قشم با خودروی شخصی

 


اگر می‌خواهید با خودروی شخصی خود به جاده بزنید و جزیره قشم را از نزدیک ببینید، سه مسیر در پیش روی شما قرار دارد. بهتر است بدانید که مسیر شماره یک 1388 کیلومتر است و با انتخاب این مسیر می‌توانید در مدت زمان 17 ساعت و 35 دقیقه به مقصد خود برسید. این مسیر کوتاه‌تراست و کمک می‌کند تا مدت زمان کمتری در مسیر باشید و لذت بیشتری از مقصد خود ببرید. این مسیر کوتاه‌تر شما را به جاده تهران – ساوه می‌برد و در طی این مسیر می‌توانید از شهر اسلامشهر که کهن‌ترین گرمابه همگانی، آتشکده زرتشتیان و گردشگاه‌های ثروتمندان را دارد عبور کنید و وارد رباط کریم شوید. رباط کریم دارای دره‌های خشک و از جنس آتشفشانی است. طبیعت زیبای این منطقه در کنار باغ‌های مختلف، مزارع و البته رودخانه‌های پر آب چشم اندازهای زیبایی را ایجاد کرده‌اند. در این مسیر می‌توانید یک ناهار و حتی یک وعده عصرانه را در کنار این آب‌های شفاف نوش جان کنید.

در ادامه مسیر به پرندک می‌رسید. این شهر زادگاه فیلسوف ابوعلی مسکویه است و رودخانه شور که از استان زنجان نشات می‌گیرد وارد آن می‌شود. سپس به روستای هریسان خواهید رسید که مطمئنا از طبیعت زیبای آن سیر نخواهید شد. گذرتان که به آوره رسید، کمی توقف کنید. مردم آوه ترک زبان هستند و با خونگرمی از تمامی مهمانان پذیرایی می‌کنند. آوه را که پشت بگذراید به بزرگراه امام علی (ع) در قم خواهید رسید. فراموش نکنید که در این شهر به زیارت حرم حضرت معصومه (س) بروید و در بازارچه‌های این شهر گشتی بزنید. در این بازارچه‌ها انواعی از سوهان را مشاهده می‌کنید که شما را وسوسه می‌کند دست به جیبتان کنید و کمی بخرید.

بعد از عبور جاده قم – کاشان به بزرگراه نایین – اردکان می‌رسید و در ادامه مسیر از شهر بابک خواهید گذشت. این شهر بزرگ‌ترین شهر استان کرمان است و شهرت زیادی بخاطر فیروزه و مس دارد. اگر وقت داشتید حتما غذای محلی این مکان به نام قاتق بئه را امتحان کنید تا با طعم واقعی غذا آشنا شوید. عمارت موسی خان، روستای صخره‌ای میمند، آتشکده آذربغ، مسجد و حسینه شهر کهنه و پاقلعه از جاذبه‌های گردشگری این شهر زیبا هستند. پس از شهر بابک در ادامه مسیر می‌توانید در شهر سیرجان کمی استراحت کنید. سیرجان یکی از تولیدکنندگان اصلی پسته در کرمان است و آب و هوای این شهر در فصل بهار بسیار دل‌انگیز می‌شود. زنان سیرجانی لباس محلی کرمانی می‌پوشند و بسیار خونگرم هستند. پس از عبور از سیرجان به بزرگراه یزد – مهریز می‌رسید و می‌توانید سری به یزد بزنید و در کوچه پس کوچه‌های تاریخی این شهر قدم بزنید. البته بهتر است به طبیعی‌ترین حاذبه این شهر یعنی غاز پشوم پزد بروید تا از حفره‌های بزرگ زیرزمینی و سنگ‌های گچی بازدید کنید. قطاب که سوغاتی اصلی این شهر است را بخرید و در مسیر خود به قشم از خوردن آن لذت ببرید.

مسیر بعدی بزرگراه مهریز – انار است. قدمت شهر انار به پیش از دوره اسلامی بازمی‌گردد و باغ‌های پسته این شهر هوش را از سر شما می‌برد. ارگ انار، یخدان و کاروانسرای شاه عباسی از مهم‌ترین دیدنی‌های این شهر هستند. مطمئنا لذت زیادی شهر انار خواهید برد و سرانجام بعد از عبور کردن از این مسیرها به به بزرگراه شیراز – بندرعباس می‌رسید. شهر شیراز مهد فرهنگ و زیبایی است. در اینجا می‌توانید سری به حمام وکیل، سعدیه، حافظیه، دروازه قرآن و ارگ کریم خان بزنید و با تاریخ کهن این شهر آشنا شوید. تمامی این مسیرها زیبای‌های خاص خود را دارند و در طی فواصل می‌توانید از جاذبه‌های آنها بازدید کنید تا کمی با فرهنگ و آداب و رسوم مردم آشنا شوید. آخرین مسیر شما استان هرمزگان خواهد بود تا با کمک لندی کرافت‌ها خود را به جزیره قشم برسانید.

فاصله تهران تا قشم با ماشین

مسیر شماره دو 1414 کیلومتر است و می‌توانید بعد از گذراندن 18 ساعت و 2 دقیقه به قشم برسید. در این مسیر ابتدا باید وارد جاده تهران – ساوه شوید. شهر ساوه شهرت زیادی بخاطر تاریخ پربار و همچنین صنعت و کشاورزی دارد. انار ساوه بسیار خوش طعم است و از آن برای درست کردن رب انار استفاده می‌شود. در این شهر می‌توانید با خوردن کمپه پلو انرژی لازم برای ادامه مسیر را پیدا کنید و خستگی مسیر را فراموش کنید. سپس از روستای زیبای هریسان یکی از توابع ساوه، سلفچگان قم، دلیجان، میمه گذر می‌کنید و به اصفهان خواهید رسید. همانطور که می‌دانید اصفهان به نصف جهان شهرت دارد. می‌توانید به بازارهای آن بروید و کمی گز بخرید. هنرهای زرکشی، زربافی، گلابتون دوزی، پولک دوزی و زنجیر بافی در این شهر رواج زیادی دارد. این شهر توریستی را می‌توانید با گشت و گذار در مساجد، کاروانسرها، محله‌ها و کاخ‌ها برای خود خاطره‌انگیز کنید. پس از اصفهان شما شهرضا و آباده را مسیر مشاهده می‌کنید و بعد از چند ساعت ماشین‌سواری به شهر بابک و بزرگراه سیرجان – بابک می‌رسید. در ادامه گذرتان به بزرگراه سیرجان – بندرعباس، بزرگراه شهید رجایی و بلوار جمهوری اسلامی در استان هرمزگان می‌افتد و سرانجام می‌توانید سوار لندی کرافت‌ها شوید و به قشم بروید.

مسیر شماره سه 1490 کیلومتر است. این مسیر کمی طولانی‌تر از دو مسیر دیگر است و بعد از 18 ساعت و 36 دقیقه ماشین ‌سواری به جزیره قشم خواهید رسید. شهر سمنان اولین محل گذر شما خواهد بود. آب و هوای عالی این استان مسافرین را شیفته خود می‌کند تا ساعتی را در آن سپری کنند. رودخانه‌های زیادی در این استان وجود دارد که می‌توانید از طبیعت عالی آنها استفاده کنید. بعد از سمنان گذرتان به روستای چوپانان می‌افتد. از مناظر زیبا و جذاب این روستا دیدن کنید و خود را به اردکان یزد برسانید. قنات‌های زیادی در اردکان وجود دارد و از کویر سیاه کوه که شبیه نعل اسب است بازدید کنید. کمی پسته اردکان بخرید و با حلوا ارده این شهر کام خود را شیرین کنید. بعد از اردکان به میبد می‌رسید. نارین قلعه، چاپارخانه عباسی، کبوتر خانه و یخچال خشتی میبد را ببینید و به رضوانشهر بروید. مسیرهای بعدی شهرهای زیدآباد، سیرجان و حاجی آباد هستند که در این مسیرها می‌توانید سرعت خود را بکاهید و از پشت پنجره خودروی خود زیبایی‌های مناظر آنها را مشاهده کنید. اگر می‌خواهید این مسیر طولانی را به خاطره‌ای فراموش نشدنی تبدیل کنید و خستگی راه را احساس نکنید، حتما در طول مسیر چندین بار ماشین خود را کنار بزنید و از خوراک و غذاهای سنتی شهرهای مختلف لذت ببرید.

تهران تا قشم با اتوبوس
اگر نمی‌خواهید مدت زمان زیادی را صرف رانندگی کنید و با خودروی شخصی خود بروید، می‌توانید از اتوبوس‌ها استفاده کنید. این مسیر کم هزینه‌تر است و هزینه‌های سفر شما را به میزان قابل توجهی می‌کاهد. اصلا نگران مسیر طولانی نباشید که این مسیر می‌تواند خاطرانی جذاب و البته شیرین را در ذهن شما ثبت کند. این اتوبوس‌ها شما را به بندر عباس می‌برند و خودتان با کرایه یک تاکسی می‌توانید به اسکله شهید حقانی برای رفتن به قشم بروید.

تهران تا قشم با هواپیما
شاید زمان برای شما اهمیت زیادی داشته باشد و بخواهید سفری راحت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به قشم داشته باشید. در این زمان سفر با هواپیما بهترین گزینه است و زمان کمی را در برمی‌گیرد. فاصله هوایی تهران تا قشم 1072 کیلومتر است که یک ساعت و 50 دقیقه طول می‌کشد. در صورتی که بلیط جزیره قشم را پیدا نکردید، می‌توانید به بندر عباس بروید و از آنجا با سوار شدن اتوبوس‌های دریایی راهی قشم شوید. بهتر است بدانید که ساعات کاری اتوبوس‌های دریایی مشخص و تعیین شده است. اما در صورتی که دریای طوفانی باشد، اتوبوس‌ها حرکت نمی‌کنند. پس برای اینکه معطل نشوید با اسکله شهید حقانی قبل از سفر خود تماس بگیرید تا از زمان حرکت آنها مطلع شوید.

فاصله تهران تا قشم هوایی

تهران تا قشم با قطار
همانطور که می‌دانید سفر با قطار، سفری امن و راحت را برای شما به ارمغان می‌آورد. تیک تاک ساعتی که در کوپه‌های قطار شنیده می‌شود، خبر از سفری لذت‌بخش می‌دهد که فقط در پشت پنجره‌های قطار به ارمغان می‌آید. با انتخاب قطار می‌توانید کمی هزینه‌های سفر خود را بکاهید و به تماشای طبیعت بکر و خیره کننده مسیر بپردازید. سفر شما از تهران به قشم با قطار تقریبا 19 ساعت طول می‌کشد. لذت اصلی در زمان صرف خوراکی‌های متنوع در کوپه است که با فنجانی چای داغ لذت‌بخش‌تر خواهد شد. این قطار شما را به ایستگاه راه آهن بندرعباس می‌رساند تا به اسکله شهید حقانی بروید و با سوار شدن بر یکی از اتوبوس‌های دریایی خود را به قشم برسانید. پس برای سفری فراموش نشدنی از قبل بلیط خود را به صورت اینترنتی رزور کنید تا با خیال راحت راهی سفر شوید.

هزینه ورود خودرو به قشم
اگر در سفر خود به جزیره قشم مسیر زمینی را انتخاب می‌کنید، می‌توانید خودروی شخصی خود را از طریق لندینگ کرافت به جزیره قشم ببرید. این حمل و نقل خودرو برای شما هزینه‌ای در بر دارد که برابر با 75 هزار تومان است. شما می‌توانید خودروی خود را به بندر پل و اسکله ببرید و از طریق لندینگ کرافت آن را به قشم حمل کنید. هزینه‌ای نیز برای خروج از قشم نیز باید پرداخت کنید که این هزینه برابر با نصف مبلغ ورودی به جزیره قشم است. تمامی این هزینه‌ها برای منطقه آزاد قشم، تعاونی دریایی فتح، دهیاری پهل، شرکت تعاونی گمرک ایران، بیمه و خدمات آن و شورای اسلامی شهرستان پرداخت می‌شود.

فاصله قشم تا درگهان
قشم یک جزیره طولانی است که مناطق

 فاصله هوایی مشهد تا قشم با هواپیما چند کیلومتراست؟

 

 


⬅ فاصله هوایی مشهد تا قشم با هواپیما 1082
کیلومتر میباشد.

مسافت هوایی پرواز مشهد به قشم 1082کیلومتر میباشد .

مشهد و قشم در فاصله 1082 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند.
◀ پرواز مشهد به قشم در کدام فرودگاه انجام میشود؟


⬅ پرواز مشهد به قشم از مبدا فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد

به مقصد فرودگاه بین المللی قشم برگزار میشود. پرواز مشهد به قشم چه روزهای در هفته انجام میشود؟

 

 

⬅ مشهد به قشم تنها دو روز درهفته پرواز دارد.مشهد به قشم در روز های جمعه وسه شنبه پرواز دارد.
روزانه پروازهای مختلفی در ساعت های مختلف ازمبدأ مشهد به مقصد قشم مینشیند.
میتوانید بلیط سفر


◀ قیمت بلیط هواپیمای مشهد به قشم

⬅ ارزان ترین قیمت بلیط هواپیمای مشهد به قشم در حال حاضر 499/000 تومان میباشد .
توجه داشته باشید که نرخ بلیط هواپیما لحظه ای میباشد وتغییر میکند.


با عضویت در سامانه پیامکی کیش زوم از آفر های ویژه بلیط هواپیما بهره مند شوید.

◀ پرواز مشهد به قشم با چه ایرلاین هایی برگزار میشود؟

⬅ ایرلاین/قشم ایر/ ماهان/
برگزار
کننده تمامی پروازهای مشهد به قشم است.


◀بلیط هواپیما مشهد به قشم چارتر یا سیستمی؟


⬅بلیط هواپیمای مشهد به قشم اکثرا اکونومی،چارتری و برخی نیز سیستمی
میباشد.


◀خرید بلیط هواپیمای مشهد به قشم

بلیط هواپیما مشهد قشم قیمت فاصله و ساعت پرواز

 


مبدا : مشهد

مقصد : قشم

ساعت پرواز مشهد تا قشم : 1 ساعت 51 دقیقه

فاصله هوایی مشهد تا قشم : 1082 کیلومتراگر قصد سفر به مشهد از جانب قشم دارید می توانید از خطوط هوایی برای حد اقل سازی مسیر انتقال استفاده کنید. این پرواز در طول مدت زمان حداکثر دو ساعت شما را در بین این دو شهر جابجا خواهد کرد.

بلیط هواپیما مشهد قشم

مبدا پرواز: مشهد

مقصد پرواز : قشم

 

مدت زمان پرواز مشهد به قشم : 1 ساعت 51 دقیقه

 

 

مسافت هوایی مشهد – قشم : 1082 کیلومترفرودگاه بین المللی قشم
فرودگاه قشم در مرکز جزیره قرار گرفته، چسبیده به روستای دیرستان. پس اگر شنیدید که به آن فرودگاه دیرستان هم می‌گویند تعجب نکنید.

پروژه ساخت فرودگاه جزیره از سال 1335 شروع شده و بیشتر از یک دهه طول کشیده است. در ابتدا فقط دو پرواز در هفته از فرودگاه قشم به تهران انجام می‌شد، اما از سال 1376 که فرودگاه سروسامان بیشتری گرفت، دیگر فقط پروازها به مقصد تهران یا بالعکس نبود.

فرودگاه قشم به چه مقصدهایی پرواز دارد؟
پروازهای قشمپروازهای قشم

حالا دیگر از فرودگاه قشم می‌توان جز تهران، به مقصد مشهد، اصفهان، شیراز و دوبی و بالعکس پرواز کرد.

همه روزها برای تهران پرواز هست، اما برای پرواز به شهرهای دیگر باید منتظر بمانیم، چون فقط دو روز در هفته برای شهرهای دیگر پرواز وجود دارد.

هواپیمایی ایران ایر، تور، آسمان، کاسپین، ماهان، معراج، قشم، سپهران و تابان از جمله شرکت‌های هواپیمایی حاضر در این فرودگاه‌اند.

این فرودگاه، فرودگاه نسبتا شلوغی است. سالانه 5 میلیون نفر به جزیره سفر می‌کنند که 5 هزار نفر از آنها در فرودگاه قشم از هواپیما پیاده می‌شوند. اوج شلوغی این مکان از آبان تا اواخر فروردین است، یعنی بهترین وقت سفر به قشم.

اطلاعات تماس
برای اطلاع از پروازها می‌توان با شماره 07635335040 تماس گرفت و اگر چیزی را در فرودگاه گم کردیم می‌توانیم با شماره 09177606089 تماس بگیریم.

امکانات
این فرودگاه علاوه بر 2 ترمینال ورودی و خروجی، رستوران، پمپ بنزین، هواشناسی، نمازخانه و.. هم دارد. تاکسی‌های دربستی و همچنین خطی برای بردن شما به جاهای دیدنی قشم هم در محوطه فرودگاه حاضرند و معمولا قیمت‌شان توافقی‌ست.

قیمت پرواز به قشم از شهرهای مختلف چقدر است؟
پروازهای تهران به قشم را شرکت‌های هواپیمایی مختلفی انجام می‌دهند که از جمله مهم‌ترین‌هایشان می‌توان به هواپیمایی قشم، ماهان، ایران ایر و آتا اشاره کرد. قیمت بلیط هواپیما تهران قشم به صورت چارتری در روزهای عادی که تعطیل نیستند بین 399 تا 499 هزار تومان است.

در این روزها(مرداد 1398) قیمت بلیط سیستمی این هواپیمایی از حدود 412 هزار تومان شروع می‌شود و به 612 هزار تومان هم می‌رسد. البته این قیمت‌ها بسته به شرکت هواپیمایی هم کمی بالا و پایین می‌رود.

اگر از مشهد بخواهیم به قشم برویم برای پرواز دو طرفه باید بین 549 تا 569 تومان هزینه کنیم. پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از قیمت سایر پروازها به این صفحه بروید.


فاصله بوشهر تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا بوشهر با هواپیما

فاصله قشم تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا قشم با هواپیما

فاصله کرمانشاه تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا کرمانشاه با هواپیما

فاصله بیرجند تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا بیرجند با هواپیما

فاصله گرگان تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا گرگان با هواپیما

فاصله رشت تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا رشت با هواپیما

فاصله یزد تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا یزد با هواپیما

فاصله ساری تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا ساری با هواپیما

فاصله آبادان تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا آبادان با هواپیما

فاصله مشهد تا زاهدان با هواپیما

فاصله زاهدان تا مشهد با هواپیما

 


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.