فاصله رامسر تا مشهد با هواپیما

پرواز به رامسر از مشهد مدت زمان پرواز

 


پروازهای مشهد - رامسر با با بهترین قیمت های بازار از(مشهد) مشهد به (رامسر) رامسر پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز رامسر - مشهد خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی رامسر - (فرودگاه مشهد) مشهد (فرودگاه رامسر) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم رامسر - مشهد، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.
اطلاعات
مشهدو رامسر در فاصله 802 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:09 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)مدت زمان پرواز مشهد به رامسرمدت زمان پرواز مشهد به رامسر 1 ساعت و 9 دقیقه میباشد .

 

 

این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد

 

 

خرید بلیط هواپیما مشهد به رامسر

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به رامسر از روش های زیر میتوانید اقدام کنید .

 

 

مدت زمان پرواز رامسر به تهران

 

مدت زمان پرواز تهران به رامسر

 

مدت زمان پرواز رامسر به اصفهان

 

مدت زمان پرواز رامسر به اهواز

 

مدت زمان پرواز اهواز به رامسر

 

مدت زمان پرواز رامسر به مشهد

 

مدت زمان پرواز مشهد به رامسر

 

 

رامسر

فاصله عسلویه تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا عسلویه با هواپیما

فاصله مشهد تا رامسر با هواپیما

فاصله رامسر تا مشهد با هواپیما

فاصله بوشهر تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا بوشهر با هواپیما

فاصله قشم تا مشهد با هواپیما

 

 

رامسَر از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است.

این شهر که پیش از این سخت سر نام داشت، آخرین شهر غرب مازندران است. رامسر از سمت شرق به شیرود از غرب به شهر چابکسر دهستان اوشیان گیلان، از جنوب به کوه‌های البرز و از سمت شمال به دریای مازندران محدود است.[2] آب‌وهوای رامسر در تابستان گرم و مرطوب و در زمستان معتدل است. نزدیکی جنگل و دریا در این شهر زیبایی ویژه‌ای به این شهر داده‌است و این امر موجب جذب گردشگران در همه فصل‌های سال می‌شود. رامسر دارای فرودگاه است. مناطق ییلاقی رامسر مانند جواهرده (که تغییر یافته «جؤر ده» به معنای دهِ بالا) بسیار زیبا و خوش آب‌وهوا است.[2] طبق سرشماری سال 95 شهر رامسر بالغ بر 35٬997 نفر جمعیت دارد.[3] این شهر سابقاً جزئی از شهرستان تنکابن بوده که در سال 1364 طبق تقسیمات جدید کشوری از این شهرستان جدا شده‌است.[4][5] مردم رامسر گیلک هستند و به زبان گیلکی سخن می‌گویند.[6

 

 

درباره فرودگاه مشهد Mashhad International Airport :

 

فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد فرودگاهی بین‌المللی مشهد می باشد که در زمینی به مساحت 540 هکتار در قسمت جنوب شرقی شهر مشهد و به فاصله 5 کیلومتری از شهر مشهد قرار دارد و با دو باند موازی ظرفیت پذیرش کلیهٔ هواپیماها تا ردهٔ بویینگ 747 را دارد.

این فرودگاه دومین فرودگاه پر رفت‌وآمد ایران بعد از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و بالاتر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است.

از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، دارای رتبهٔ نخست در ایران است.

بیش از 14 شرکت داخلی و 16 شرکت خارجی به فرودگاه بین‌المللی مشهد پرواز دارند و ظرفیت این فرودگاه سالانه حدود 8 میلیون مسافر داخلی و خارجی است و هر ساله بیش از 27 هزار زائر حج تمتع و 208 هزار زائر حج عمره را می‌پذیرد. در مجموع شهر مشهد 25 میلیون مسافر داخلی و خارجی را پذیرا است.

در این فرودگاه امکان اجاره خودرو در داخل و خارج ایران توسط شرکت یوروپکار وجود دارد. همچنین فرودگاه مشهد اولین پارکینگ طبقاتی فرودگاهی ایران با ظرفیت بیش از هزار خودرو را دارد. فرودگاه مشهد در مهر 94 به خط 1 مترو مشهد متصل شد.

رامسر در 277 کیلومتری تهران، از پرمسافرترین شهرهای مازندران است. شاید فکر کنیم کی ممکن است سفر با ماشین و گذشتن از جاده‌های سرسبز را رها کند و با هواپیما سفر کند. اما گاهی برای اینکه زود به مقصد برسیم ناگزیر از خرید بلیط هواپیما سفر هوایی هستیم. در این مطلب درباره فرودگاه رامسر نوشته‌ایم.

فرودگاه رامسر کجاست؟
پرواز رامسرپرواز رامسر

برای رسیدن به فرودگاه رامسر باید وارد جاده تنکابن – رامسر شویم و تا میدان شهید خلعتبری پیش برویم. فرودگاه رامسر در مجاورت این میدان و در نزدیکی ساحل است.

رامسر، شهری‌ست نزدیک جنگل و دریا و همین یکی از دلایل توجه به آن در دوره‌های مختلف بوده است. از وقتی رامسر تبدیل به یک منطقه گردشگری شد، ساخت فرودگاه هم در آن کلید خورد. فرودگاه رامسر سال 1331 افتتاح شد. شهرت این فرودگاه بعد از کودتای 28 مرداد به اوج خودش رسید. از این فرودگاه بود که هواپیمای حامل شاه از زمین بلند شد و او را به خارج از کشور منتقل کرد.

در دوران پهلوی فرودگاه رامسر فرودگاهی بیشتر تشریفاتی و تفریحی بود که تنها سران مملکتی اجازه پرواز از آن را داشتند، اما بعد از انقلاب بقیه هم اجازه استفاده از فرودگاه را پیدا کردند.

فرودگاه رامسر به چه مقاصدی پرواز دارد؟
اطلاعات پرواز فرودگاه رامسراطلاعات پرواز فرودگاه رامسر

در روز 179 پرواز تفریحی از این فرودگاه انجام می‌شود. این فرودگاه همچنین در کارنامه خود 16 پرواز مسافری در یک روز را هم دارد، اما در حال حاضر مقاصد پروازی این فرودگاه محدود به دو شهر تهران و مشهد می‌شود.

اطلاعات پرواز فرودگاه رامسر نشان می‌دهد که از این فرودگاه به فرودگاه مهرآباد هر روز هفته، پرواز رفت و برگشت برقرار است. همچنین این فرودگاه به صورت مرتب در هفته دو پرواز رفت و برگشت به مشهد دارد. پرواز به اهواز هم از رامسر ممکن است، اما این پرواز مرتب نیست. در جمعه برخی از هفته‌ها پرواز رامسر-اهواز انجام می‌شود. این را هم بگوییم که هنوز مسیر‌های پروازی عمومی از رامسر به خارج از کشور و بر عکس تعریف نشده است.

اطلاعات پروازفرودگاه چه امکاناتی دارد؟

در حال حاضر فرودگاه رامسر پایانه تاکسی، بوفه، سیستم روشنایی باند، تاکسی، پارکینگ، رستوران و بوفه دارد.

جاذبه‌های نزدیک
جواهردهجواهرده

ساحل: فرودگاه، در مجاورت جاده ساحلی (تنکابن – رامسر) قرار دارد و قدم‌زنان هم که از فرودگاه به سمت ساحل برویم، کمتر از پنج دقیقه راه داریم.

جواهرده: قصد بسیاری از سفر به رامسر دیدن جواهر‌ده است. اگر با هواپیما خودمان را به رامسر رسانده‌ایم و قصد داریم بلافاصله به جواهرده برویم، حدود 30 کیلومتر تا آنجا راه داریم.

تله‌کابین رامسر: مسافت فرودگاه تا تله‌کابین رامسر که به بام رامسر هم معروف است، حتی از جواهرده هم کمتر است؛ بام رامسر در 12 کیلومتری فرودگاه قرار دارد.

قلعه مارکوه: بسیاری در سفرشان به رامسر به دیدن جاذبه‌های طبیعی اکتفا نمی‌کنند. اگر می‌خواهیم در کنار لذت بردن از طبیعت، جاهای دیدنی شهر را هم از دست ندهیم، از فرودگاه رامسر فاصله زیادی با آنها نداریم. فرودگاه تا قلعه مارکوه 11 کیلومتر فاصله دارد و از آنجا تا کاخ مرمر فقط 3٫8 کیلومتر راه داریم.

قلعه مارکوهقلعه مارکوه

بوستان صفارود: بوستان جنگلی صفارود و گرسماسر که از دیگر جاهای دیدنی رامسر هستند به ترتیب در 11 و 51 کیلومتری فرودگاه قرار دارند.

بلوار معلم: در سفرمان به رامسر بلوار معلم این شهر را هم نباید فراموش کنیم. قدم زدن در این بلوار یکی از کارهایی‌ست که مسافران این شهر حتما انجامش می‌دهند؛ از فرودگاه رامسر تا بلوار معلم فقط 2٫7 کیلومتر فاصله است.

فاصله بین مشهد, استان خراسان رضوی, ایران و رامسر, استان مازندران, ایران, محاسبه شده با استفاده جهت مسیر بر روی نقشه.
956 کیلومتر
593 مایل
فاصله بین دو نقطه بر روی نقشه، محاسبه با استفاده از مختصات موجود است.
804 کیلومتر
482 مایل
در هنگام مسافرت با ماشین با سرعت متوسط ​​70 متر/ ثانیه، شما قادر خواهید بود برای رسیدن به مقصد خود را در مورد یک زمان مشخص.
11 ساعت
0.5 روز
ما فرودگاه ها در آن مکان پیدا کند، اما ما محاسبه زمان است که هواپیمای مسافربری این فاصله (با میانگین 850 کیلومتر / ساعت سرعت سیر هوایی) پرواز.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.