فاصله مشهد تا رامسر با هواپیما

 


مدت زمان پرواز مشهد به رامسر 1 ساعت و 9 دقیقه میباشد .

 

 

این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد

 

 

خرید بلیط هواپیما مشهد به رامسر

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به رامسر از روش های زیر میتوانید اقدام کنید .

 

 

درباره فرودگاه رامسر:
فرودگاه رامسر در یکی از شهرستان های محبوب در شمال ایران در دوران پهلوی ساخته شده و فرودگاه برای خدمت به جهانگردان در رامسر ساخته شد. هنوز برخی از کاخ ها نیز وجود دارد که برای محمد رضا شاه و دیگر اعضای خانواده پهلوی در رامسر ساخته شد، بنابراین این فرودگاه به عنوان راهی برای خدمت به خانواده سلطنتی سابق ایران و یا مقامات خارجی برای دیدن از ایران مورد استفاده قرار می گرفت. فرودگاه رامسر در حال حاضر بیشتر برای پروازهای خصوصی استفاده می شود. فرودگاه استاندارد درحال ساخت و احداث است با باند بتون آرمه نشست برخاست به طول 2/7 کیلومتر درصورت اتمام هواپیماهای پهن بدنه مانند بوئنگ هم از آن پرواز خواهند نمود. روزانه یک پرواز مسافربری با ظرفیت حدود 60-70 نفر به صورت رفت برگشت از رامسر به تهران انجام می شود. ایرلاین آسمان در حال حاضر تنها ایرلاین فعال در رامسر ایرلاین آسمان است.


فرودگاه
فرودگاه رامسر
استان
مازندران
شهرستان
بلیط هواپیما اصفهان رامسر
بلیط هواپیما تهران رامسر
بلیط هواپیما مشهد رامسر
قیمت بلیط هواپیما رامسر:
مسیر پروازی قیمت بزرگسال قیمت کودک قیمت نوزاد
از حداقل تا حداکثر از حداقل تا حداکثر از حداقل تا حداکثر
بلیط هواپیما رامسر اصفهان 1,988,000 ریال 7,924,000 ریال 1,034,000 ریال 4,002,000 ریال 261,000 ریال 855,000 ریال
بلیط هواپیما رامسر مشهد 2,412,000 ریال 11,952,000 ریال 1,246,000 ریال 6,016,000 ریال 304,000 ریال 1,258,000 ریال
بلیط هواپیما رامسر تهران 1,639,000 ریال 7,288,000 ریال 861,000 ریال 4,661,000 ریال 227,000 ریال 791,000 ریال
شهرشناسی:
رامسر غربی ترین شهر استان مازندران است و در شمال ایران قرار دارد.این شهر که پیش از این سخت سر نام داشت، از سمت شرق با تنکابن، از غرب با چابکسر، از جنوب با رشته کوه های البرز و از سمت شمال با دریای خزر همجوار است. رامسر در تابستان آب و هوایی گرم و مرطوب و در زمستان سرد دارد. مجاورت با جنگل و دریا به این شهر زیبایی خاصی بخشیده است.این شهر دارای مناطق ییلاقی بسیار زیبا و خوش آب و هوا است. محصولات عمده رامسر برنج، مرکبات و چای است. شهر رامسر، منطقه‌ای است بسیار زیبا و بهره‌مند از طبیعتی سرسبز، مطبوع و آب‌وهوایی دلنشین که سالانه میزبان جمع زیادی از توریست‌ها و گردشگران از سراسر کشور است. این شهر دوست‌داشتنی با قرارگیری در حاشیه‌ی جنگلی کوه‌های البرز و دریای زیبای خزر از چشم‌اندازی بکر و منحصربه‌فرد برخوردار است؛ به گونه‌ای در بین مردم به عروس شهرهای ایران شهره است و جایگاه مناسبی را در بخش گردشگری بدست آورده است. در برخی از منابع و مستندات تاریخی، سابقه و قدمت اولین سکونت بشر در این منطقه را به 10 قرن پیش نسبت داده‌اند. نام قدیم این منطقه، «سخت سر» بوده است. قوی‌ترین نظریه برای این نام به گویش محلی قدیمی‌ها باز می‌گردد که به معنی «منطقه‌ای که گل چسبنده و باتلاقی دارد» گفته می‌شود. سرانجام در سال 1314 بود که این منطقه به «رامسر» تغییر نام پیدا کرد. رامسر از دو واژه‌ی «رام» به معنی «آرامش» و «سر» به معنی «مکان» تشکیل شده است. شهرستان رامسر غربی‌ترین منطقه‌ی مازندران است که مردم آن به زبان گیلکی صحبت می‌کنند.

از غذاهای محلی رامسر می توان به لوبیا خورش، ترش قله، ترشی بزه گوشت، دبیج، پنیر دبیج، کال تره، کلم تره، شامی ترش، بادمجان قله و بادمجان کباب، کماج و رشته برشته اشاره کرد. سوغاتی های رامسر نیز عروسک های بافتنی با لباس محلی، حصیربافی، سفال گری و جاجیم بافی است.

هتل های پیشنهادی:
هتل های پیشنهادی کیفیت فاصله از فرودگاه تلفن آدرس
هتل آپارتمان نیستان 3 کیلومتر 5523 01110841 رامسر، بلوارمعلم، چهارصد دستگاه،خیابان یاس 11، هتل آپارتمان نیستان
هتل آپارتمان لیان 3 کیلومتر 5523 01110535 رامسر، بلوار معلم، هتل آپارتمان لیان
هتل اشک 8 کیلومتر 363 09124704 رامسر، 300 متر بعد از میدان شهید رجایی، به طرف تله کابین سمت دریا هتل اشک
توصیه های گردشگری:
1) روستای جواهرده

روستای جواهرده، یکی از جذاب‌ترین مناطق گردشگری در شهر رامسر است که به دلیل زیبایی‌های طبیعی، یکی از محبوب‌ترین نواحی توریستی استان مازنداران محسوب می‌شود. این بخش از شهرستان رامسر که یکی از مناطق تاریخی کشور نیز به شمار می‌رود، با کوه‌های سربه‌فلک کشیده همچون سرخ تله، واژک سه براره رژه، جویبارهای متعدد، آبشارهای زیبا، پارک جنگلی و رودخانه‌ای برخوردار از آب معدنی گازدار، هرساله میزبان جمع زیادی از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی است.


2) قلعه مارکوه

در شهر رامسر، شهر کتالم و در جاده‌ی تلارسر، قلعه‌ای زیبا و کهن به قدمت دوران پس از اسلام وجود دارد که به قلعه مارکوه شهرت یافته و یکی از جاذبه‌های گردشگری شهرستان رامسر محسوب می‌شود. وجه تسمیه این اثر تاریخی به دلیل موقعیت مکانی آن است که بر کوهی به همین نام قرار گرفته که با پوششی از انواع درختان، منظره‌ای چشم‌نواز و خیره‌کننده را به وجود آورده است.


3) موزه تماشاگه خزر

این موزه در محل کاخ سلطنتی رامسر و در مجاورت غرب هتل بزرگ قرار داشته که علاوه بر اشیایی که به نمایش گذاشته ساختمان کاخ نیز دیدنی است. این بنا در اواخر دوران پهلوی اول در میان باغی بزرگ باشیوه معماری اروپایی ساخته شده‌است، سنگهای مرمر سفیدرنگ در تزیینات خارج بنا و ستونها و مجسمه حیوانات بکار رفته به این کاخ جلوه‌ای ویژه بخشیده‌است. هم‌اکنون آثاری از هنرمندان مشهور ایران و جهان شامل مجسمه‌های برنزی و سنگی، تابلوهای نقاشی و فرش در این کاخ در معرض دید عموم مردم قرار دارد. بیشتر مردم به این کاخ می‌روند. این کاخ آثار باستانی رامسر را نیز نشان می‌دهد.رامسر چگونه شهری است؟

رامسر یکی از شهرستان های استان مازندران است که در دامنه جنگلی کوه های البرز و سواحل رویایی دریای خزر واقع شده است. این شهر سرسبز که به عروس شهرهای ایران شهره است به عنوان یک قطب توریستی در کشور و حتی جهان مطرح است و سرشار از قله های مخروطی شکل با پوشش انبوه گیاهان متنوع، باغات مرکبات و چای، مزارع برنج و مناطق ییلاقی خوش آب و هوا میباشد. هتلهای زیبای رامسر و اماکن اقامتی آن آوازه جهانی دارند و به خوبی پذیرای تمامی خریداران بلیط هواپیما رامسر می باشند. جالب است بدانید این شهر جایگاه مناسبی در صنعت گردشگری دارد به گونه ای که در گروه مناطق برتر طبیعتگردی کشور قرار گرفته است که همین امر نیست دلیل دیگری بر محبوبیت بلیط هواپیما رامسر در میان مسافران پروازهای داخلی است.

 

جواهرده رامسر
فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر در دوره پهلوی برای خدمت به جهانگردان ساخته شد و بیشتر جنبه تشریفاتی داشت. چرا که تنها پذیرای هواپیماهای ویژه خاندان سلطنتی، مهمانان ویژه، مسافرین خارجی و افراد انگلیسی بود. بعدها این فرودگاه مورد استفاده عمومی مردم قرار گرفت و به دو باند پروازی آسفالته مجهز گردید. در حال حاضر در فرودگاه رامسر روزانه دو یا سه پرواز مسافربری با ظرفیت حدود 60–70 نفر به صورت رفت برگشت از رامسر به تهران انجام میشود و در روزهای دوشنبه و جمعه نیز پرواز رامسر- مشهد - رامسر در آن برقرار است.

 

برخی از نقاط دیدنی رامسر

همانطور که گفتیم رامسر سرشار از مناطق گردشگری زیبا با طبیعتی بکر و چشمنواز است که از میان آنها می توان از روستای جواهرده، تله کابین رامسر، بوستان جنگلی صفارود، منطقه ییلاقی گرسماسر، جنگل دالخانی، غار یاغی لوکا، آبشار ایج رامسر، غار گرگر لوکا، کاخ مرمر رامسر، قلعه مارکوه و... به عنوان مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر نام برد. از دیگر جاذبههای گردشگری طبیعی در شهرستان رامسر، چشمه های آب گرم این شهرستان است که به دلیل وجود املاح معدنی به طور حتم ارزش خرید یک بلیط هواپیما رامسر را دارند.

 

سوغات و ره آورد رامسر

عروس شهرهای ایران سوغاتیهای بسیار خوشمزه و متنوعی دارد که از خوراکی های منحصر بفرد آن تا صنایع دستی ارزشمندش را می توانید به عنوان ره آورد سفر خریداری نمایید. یکی از محبوبترین سوغاتیهای رامسر کوکی است که تقریبا در تمام شهرهای شمالی پیدا میشود. آغوزنون، پشت زیک، رشته به رشته، برنجک، ماهی، صنایع چوبی، مرواربافی و... نیز از دیگر سوغاتی های این شهر زیبا هستند.

کوکی سوغات رامسر


بهترین زمان خرید بلیط هواپیما رامسر

آب و هوا و جغرافیای رامسر همانند اکثر شهرهای شمالی کشور سبب می شود تا این شهر تابستانهایی گرم و مرطوب با هوای شرجی آزاردهنده و زمستانهای سردی داشته باشد. از این رو بهترین زمان خرید بلیط هواپیما رامسر از نظر آب وهوا، فصل بهار به ویژه اردیبهشت ماه و اوایل فصل پاییز است.

 

بلیط ارزان هواپیما رامسر

همانطور که می دانید قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر خاص، تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون نوع کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط و... می باشد. از این رو برای خرید بلیط ارزان هواپیما رامسر بهتر است هنگام جستجو، بلیط ها را در شرایط یکسان با هم مقایسه نمایید نه اینکه از ابتدا به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما رامسر باشید!
فراموش نکنید ارزانترین بلیط هواپیما رامسر لزوماً و همیشه مناسبترین بلیط هواپیما برای سفر شما نیست. پس حتماً تمامی امکانات و شرایط پروازی را در نظر بگیرید و سپس با توجه به بودجه و سلیقه خود، یک بلیط ارزان هواپیما رامسر را رزرو و خریداری نمایید.

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما رامسر

پیشرفت روز افزون سامانه های ارائه دهنده بلیط هواپیما، قطار و خدمات سفر در سالهای اخیر موجب شده است تا خرید آنلاین بلیط هواپیما رامسر در هر موقعیت زمانی و مکانی به کاربران فروشگاه های اینترنتی پیشنهاد گردد.

مدت زمان پرواز رامسر به تهران

 

مدت زمان پرواز تهران به رامسر

 

مدت زمان پرواز رامسر به اصفهان

 

مدت زمان پرواز رامسر به اهواز

 

مدت زمان پرواز اهواز به رامسر

 

 


پروازهای مشهد - رامسر با با بهترین قیمت های بازار از(مشهد) مشهد به (رامسر) رامسر پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز رامسر - مشهد خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی رامسر - (فرودگاه مشهد) مشهد (فرودگاه رامسر) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم رامسر - مشهد، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.
اطلاعات
مشهدو رامسر در فاصله 802 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:09 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)مدت زمان پرواز مشهد به رامسر

مدت زمان پرواز رامسر به مشهد

 

مدت زمان پرواز مشهد به رامسر

 

 

رامسر

رامسَر از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است.

این شهر که پیش از این سخت سر نام داشت، آخرین شهر غرب مازندران است. رامسر از سمت شرق به شیرود از غرب به شهر چابکسر دهستان اوشیان گیلان، از جنوب به کوه‌های البرز و از سمت شمال به دریای مازندران محدود است.[2] آب‌وهوای رامسر در تابستان گرم و مرطوب و در زمستان معتدل است. نزدیکی جنگل و دریا در این شهر زیبایی ویژه‌ای به این شهر داده‌است و این امر موجب جذب گردشگران در همه فصل‌های سال می‌شود. رامسر دارای فرودگاه است. مناطق ییلاقی رامسر مانند جواهرده (که تغییر یافته «جؤر ده» به معنای دهِ بالا) بسیار زیبا و خوش آب‌وهوا است.[2] طبق سرشماری سال 95 شهر رامسر بالغ بر 35٬997 نفر جمعیت دارد.[3] این شهر سابقاً جزئی از شهرستان تنکابن بوده که در سال 1364 طبق تقسیمات جدید کشوری از این شهرستان جدا شده‌است.[4][5] مردم رامسر گیلک هستند و به زبان گیلکی سخن می‌گویند.[6

 

 

درباره فرودگاه مشهد Mashhad International Airport :

 

فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد فرودگاهی بین‌المللی مشهد می باشد که در زمینی به مساحت 540 هکتار در قسمت جنوب شرقی شهر مشهد و به فاصله 5 کیلومتری از شهر مشهد قرار دارد و با دو باند موازی ظرفیت پذیرش کلیهٔ هواپیماها تا ردهٔ بویینگ 747 را دارد.

این فرودگاه دومین فرودگاه پر رفت‌وآمد ایران بعد از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و بالاتر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است.

از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، دارای رتبهٔ نخست در ایران است.

بیش از 14 شرکت داخلی و 16 شرکت خارجی به فرودگاه بین‌المللی مشهد پرواز دارند و ظرفیت این فرودگاه سالانه حدود 8 میلیون مسافر داخلی و خارجی است و هر ساله بیش از 27 هزار زائر حج تمتع و 208 هزار زائر حج عمره را می‌پذیرد. در مجموع شهر مشهد 25 میلیون مسافر داخلی و خارجی را پذیرا است.

در این فرودگاه امکان اجاره خودرو در داخل و خارج ایران توسط شرکت یوروپکار وجود دارد. همچنین فرودگاه مشهد اولین پارکینگ طبقاتی فرودگاهی ایران با ظرفیت بیش از هزار خودرو را دارد. فرودگاه مشهد در مهر 94 به خط 1 مترو مشهد متصل شد.

رامسر در 277 کیلومتری تهران، از پرمسافرترین شهرهای مازندران است. شاید فکر کنیم کی ممکن است سفر با ماشین و گذشتن از جاده‌های سرسبز را رها کند و با هواپیما سفر کند. اما گاهی برای اینکه زود به مقصد برسیم ناگزیر از خرید بلیط هواپیما سفر هوایی هستیم. در این مطلب درباره فرودگاه رامسر نوشته‌ایم.

فرودگاه رامسر کجاست؟
پرواز رامسرپرواز رامسر

برای رسیدن به فرودگاه رامسر باید وارد جاده تنکابن – رامسر شویم و تا میدان شهید خلعتبری پیش برویم. فرودگاه رامسر در مجاورت این میدان و در نزدیکی ساحل است.

رامسر، شهری‌ست نزدیک جنگل و دریا و همین یکی از دلایل توجه به آن در دوره‌های مختلف بوده است. از وقتی رامسر تبدیل به یک منطقه گردشگری شد، ساخت فرودگاه هم در آن کلید خورد. فرودگاه رامسر سال 1331 افتتاح شد. شهرت این فرودگاه بعد از کودتای 28 مرداد به اوج خودش رسید. از این فرودگاه بود که هواپیمای حامل شاه از زمین بلند شد و او را به خارج از کشور منتقل کرد.

در دوران پهلوی فرودگاه رامسر فرودگاهی بیشتر تشریفاتی و تفریحی بود که تنها سران مملکتی اجازه پرواز از آن را داشتند، اما بعد از انقلاب بقیه هم اجازه استفاده از فرودگاه را پیدا کردند.

فرودگاه رامسر به چه مقاصدی پرواز دارد؟
اطلاعات پرواز فرودگاه رامسراطلاعات پرواز فرودگاه رامسر

در روز 179 پرواز تفریحی از این فرودگاه انجام می‌شود. این فرودگاه همچنین در کارنامه خود 16 پرواز مسافری در یک روز را هم دارد، اما در حال حاضر مقاصد پروازی این فرودگاه محدود به دو شهر تهران و مشهد می‌شود.

اطلاعات پرواز فرودگاه رامسر نشان می‌دهد که از این فرودگاه به فرودگاه مهرآباد هر روز هفته، پرواز رفت و برگشت برقرار است. همچنین این فرودگاه به صورت مرتب در هفته دو پرواز رفت و برگشت به مشهد دارد. پرواز به اهواز هم از رامسر ممکن است، اما این پرواز مرتب نیست. در جمعه برخی از هفته‌ها پرواز رامسر-اهواز انجام می‌شود. این را هم بگوییم که هنوز مسیر‌های پروازی عمومی از رامسر به خارج از کشور و بر عکس تعریف نشده است.

اطلاعات پروازفرودگاه چه امکاناتی دارد؟

در حال حاضر فرودگاه رامسر پایانه تاکسی، بوفه، سیستم روشنایی باند، تاکسی، پارکینگ، رستوران و بوفه دارد.

جاذبه‌های نزدیک
جواهردهجواهرده

ساحل: فرودگاه، در مجاورت جاده ساحلی (تنکابن – رامسر) قرار دارد و قدم‌زنان هم که از فرودگاه به سمت ساحل برویم، کمتر از پنج دقیقه راه داریم.

جواهرده: قصد بسیاری از سفر به رامسر دیدن جواهر‌ده است. اگر با هواپیما خودمان را به رامسر رسانده‌ایم و قصد داریم بلافاصله به جواهرده برویم، حدود 30 کیلومتر تا آنجا راه داریم.

تله‌کابین رامسر: مسافت فرودگاه تا تله‌کابین رامسر که به بام رامسر هم معروف است، حتی از جواهرده هم کمتر است؛ بام رامسر در 12 کیلومتری فرودگاه قرار دارد.

قلعه مارکوه: بسیاری در سفرشان به رامسر به دیدن جاذبه‌های طبیعی اکتفا نمی‌کنند. اگر می‌خواهیم در کنار لذت بردن از طبیعت، جاهای دیدنی شهر را هم از دست ندهیم، از فرودگاه رامسر فاصله زیادی با آنها نداریم. فرودگاه تا قلعه مارکوه 11 کیلومتر فاصله دارد و از آنجا تا کاخ مرمر فقط 3٫8 کیلومتر راه داریم.

قلعه مارکوهقلعه مارکوه

بوستان صفارود: بوستان جنگلی صفارود

فاصله عسلویه تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا عسلویه با هواپیما

فاصله مشهد تا رامسر با هواپیما

فاصله رامسر تا مشهد با هواپیما

فاصله بوشهر تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا بوشهر با هواپیما

فاصله قشم تا مشهد با هواپیما

 

 

و گرسماسر که از دیگر جاهای دیدنی رامسر هستند به ترتیب در 11 و 51 کیلومتری فرودگاه قرار دارند.

بلوار معلم: در سفرمان به رامسر بلوار معلم این شهر را هم نباید فراموش کنیم. قدم زدن در این بلوار یکی از کارهایی‌ست که مسافران این شهر حتما انجامش می‌دهند؛ از فرودگاه رامسر تا بلوار معلم فقط 2٫7 کیلومتر فاصله است.

فاصله بین مشهد, استان خراسان رضوی, ایران و رامسر, استان مازندران, ایران, محاسبه شده با استفاده جهت مسیر بر روی نقشه.
956 کیلومتر
593 مایل
فاصله بین دو نقطه بر روی نقشه، محاسبه با استفاده از مختصات موجود است. 
804 کیلومتر
482 مایل
در هنگام مسافرت با ماشین با سرعت متوسط ​​70 متر/ ثانیه، شما قادر خواهید بود برای رسیدن به مقصد خود را در مورد یک زمان مشخص. 
11 ساعت
0.5 روز
ما فرودگاه ها در آن مکان پیدا کند، اما ما محاسبه زمان است که هواپیمای مسافربری این فاصله (با میانگین 850 کیلومتر / ساعت سرعت سیر هوایی) پرواز.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.