فاصله بوشهر تا مشهد با هواپیما

بلیط هواپیما مشهد بوشهر قیمت فاصله و ساعت پرواز

 

ساعت پرواز مشهد تا بوشهر : 1 ساعت و 56 دقیقه

فاصله هوایی مشهد تا بوشهر : 1155 کیلومتر
شاید اگر به دلیل پایتخت بودن شهر تهران و تراکم زیاد جمعیت در این شهر نبود، مشهد مهمترین و پرتردد ترین مسیر پروازی و بلیط هواپیمای مشهد پرفروش ترین بلیط هواپیما بود. مشهد نه تنها دومین شهر پرتردد هوایی در ایران است، بلکه با مساحت 328 کیلومتر، دومین شهر پهناور ایران و یکی از مهمترین کلان شهرهای کشور نیز محسوب می شود. علت اصلی سفر به این شهر قرار داشتن حرم مطهر امام رضا (ع) در این شهر است. بنابراین اینکه بلیط هواپیمای بوشهر مشهد نیز از فروش زیادی برخوردار باشد دور از انتظار نیست.

پرواز بوشهر مشهد


از آنجا که مشهد یک شهر مذهبی و پایتخت مذهبی کشور محسوب می شود بلیط های این مسیر پروازی در بیشتر مناسبت های مذهبی و تعطیلات به سرعت پر می شود و اگر قصد سفر در این روزها را داشته باشید بهتر است از مدتی قبل نسبت به رزرو آن اقدام کنید. بلیط پرواز بوشهر مشهد نیز از این قضیه مستثنی نیست.

همچنین به دلیل اینکه مشهد یک شهر تاریخی و فرهنگی نیز محسوب می شود، حجم زیادی از گردشگران خارجی و داخلی به قصد گردش به این شهر سفر می کنند و این عامل نیز بر تقاضای بلیط هواپیمای مشهد افزوده است. فاصله شهرهای بوشهر و مشهد با یکدیگر در حدود 1159 کیلومتر است که به صورت معمول در حدود یک ساعت و 45 دقیقه طی می شود. به یاد داشته باشید که این زمان می تواند با توجه به شرایط پرواز متغیر باشد.

در حال حاضر می توانید بلیط هواپیمای بوشهر مشهد را بدون هیچگونه اتلاف وقت و هزینه، از وبسایتتهران بلیط.

فاصله مشهد تا بوشهر با هواپیما

فاصله بوشهر تا مشهد با هواپیما

فاصله عسلویه تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا عسلویه با هواپیما

فاصله مشهد تا رامسر با هواپیما

فاصله رامسر تا مشهد با هواپیما

فاصله بوشهر تا مشهد با هواپیما

 

قیمت بلیط هواپیمای بوشهر مشهد

 


در صورتی که قصد سفر شما به مشهد به منظور گردشگری و زیارت است و قصد ندارید سفری تجاری به این شهر داشته باشید، بهترین زمان برای سفر به مشهد در ماه های مهر، اردیبهشت و نیمه دوم فروردین ماه است. از طرفی قیمت بلیط هواپیمای بوشهر مشهد در این ماه ها معمولا کمتر از ماه های دیگر است و از طرفی شهر مشهد در این ماه ها خلوت تر است و زمان بهتری برای سفر به این شهر است. بهترین زمانی که می توانید برای آن بلیط تهیه کنید ساعات اولیه صبح است. بلیط های ساعات اولیه صبح که شما را در حدود ساعت 9 و 10 صبح به مقصد می رسانند بهترین بلیط های پرواز بوشهر مشهد می باشند.

برای تهیه بلیط هواپیمای بوشهر مشهد با قیمت مناسب پیشنهاد می کنیم که شرایط و قیمت های بلیط هواپیمای بوشهر مشهد را در وبسایت تهران بلیط ررسی کنید تا بهترین انتخاب را به دست آورید.

بلیط چارتر بوشهر مشهد

 

در مسیر پروازی بوشهر مشهد بلیط های چارتری با قیمت های مناسب در بسیاری از زمان ها موجود است، اما ممکن است گاهی هزینه این بلیط های چارتر بیش از بلیط های سیستمی باشد. بهتر است قبل از تهیه بلیط چارتری این مسیر نسبت به مقایسه آن با بلیط های سیستمی اقدام کنید.پروازهای بوشهر - مشهد با  با بهترین قیمت های بازار از(Bushehr) بوشهر به (مشهد) مشهد پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز مشهد - بوشهر خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی مشهد - (فرودگاه Bushehr) بوشهر (فرودگاه مشهد) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم مشهد - بوشهر، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

بوشهرو مشهد در فاصله 1159 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:39 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.