فاصله مشهد تا بوشهر با هواپیما

بلیط هواپیما مشهد بوشهر قیمت فاصله و ساعت پرواز

 

ساعت پرواز مشهد تا بوشهر : 1 ساعت و 56 دقیقه

فاصله هوایی مشهد تا بوشهر : 1155 کیلومتر
شاید اگر به دلیل پایتخت بودن شهر تهران و تراکم زیاد جمعیت در این شهر نبود، مشهد مهمترین و پرتردد ترین مسیر پروازی و بلیط هواپیمای مشهد پرفروش ترین بلیط هواپیما بود. مشهد نه تنها دومین شهر پرتردد هوایی در ایران است، بلکه با مساحت 328 کیلومتر، دومین شهر پهناور ایران و یکی از مهمترین کلان شهرهای کشور نیز محسوب می شود. علت اصلی سفر به این شهر قرار داشتن حرم مطهر امام رضا (ع) در این شهر است. بنابراین اینکه بلیط هواپیمای بوشهر مشهد نیز از فروش زیادی برخوردار باشد دور از انتظار نیست.

فاصله تهران تا بوشهر

اگر با هواپیما از تهران به بوشهر بروید باید از فرودگاه مهرآباد استفاده کنید شما در طی یک پرواز 1ساعت 30دقیقه مسیر 1050کیلومتری را در طی خواهید کرد و به بوشهر خواهید رسید.

اگر با خودروی شخصی از تهران به بوشهر بروید شما می توانید از چند مسیر بروید که نزدیک ترین راه ان از اصفهان یاسوج

و بعد بوشهر خواهد بود که مسیر 1042کیلومتری را در 12ساعت 40دقیقه طی خواهید کرد. اگر از اصفهان به شیراز بعد بوشهر بروید 13ساعت 45دقیقه طول خواهد کشید که مسیر 1218کیلومتری را طی کنید.

برای رفتن به بوشهر خط قطار مستقیم وجود ندارد و نزدیک ترین راه این که ابتدا به شیراز بروید بعد بوشهر که ادامه این مسیر یعنی شیراز به بوشهر را اتوبوس یا خودروی شخصی باید بروید و از تهران به شیراز را با قطار های تند رو 6ساعت 30دقیقه طول خواهد کشید و با قطار عادی 15ساعت نهایتا طول خواهد کشید.

بلیط از بوشهر به
ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد بوشهر چارتری
برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد بوشهر چارتری و سیسمتی همچنین خرید بلیط از بوشهر به , شیراز , اصفهان , قشم , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری …

و خرید بلیط بوشهر اهواز – خرید بلیط بوشهر اصفهان – خرید بلیط بوشهر مشهد – خرید بلیط بوشهر شیراز – خرید بلیط بوشهر تهران

و آگاهی از پروازهای بوشهر به مشهد – برنامه پروازی – روزهای پرواز بوشهر به مشهد – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز بوشهر به مشهد – ساعات پرواز (ساعت حرکت) – قیمت بلیط بوشهر به مشهد – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد بوشهر چارتری


بلیط لحظه آخری بوشهر به مشهد و مشهد به بوشهر
شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد بوشهر چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز بوشهر مشهد ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد بوشهر چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان مشهد بوشهر چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما بوشهر به مشهد به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت بوشهر به مشهد به شرح زیر است:

پرواز بوشهر مشهد زاگرس Zagros Airlines : ( قیمت بلیط چارتر مشهد بوشهر مشهد و روزهای و ساعات پرواز زاگرس بوشهر مشهد بوشهر )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی بوشهر مشهد و اطلاعات پرواز بوشهر مشهد ( قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد ) بوسیه هواپیمایی زاگرس ( پرواز مشهد بوشهر زاگرس Zagros Airlines )

فرودگاه بوشهر ( BUZ ) مدت زمان پرواز از بوشهر به مشهد 00 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )
برنامه پرواز زاگرس بوشهر مشهد بوشهر ( قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد ) :

پروازهای هفتگی از بوشهر به مشهد و مشهد به بوشهر بوسیله زاگرس انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد بوشهر چارتری و سیستمی

 

پرواز بوشهر مشهد آتا ATA Airlines : ( قیمت بلیط چارتر مشهد بوشهر مشهد و روزهای و ساعات پرواز آتا بوشهر مشهد بوشهر )
آگاهی از لیست پروازهای داخلی بوشهر مشهد و اطلاعات پرواز بوشهر مشهد ( قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد ) بوسیه هواپیمایی آتا ( پرواز مشهد بوشهر آتا ATA Airlines )

فرودگاه بوشهر ( BUZ ) مدت زمان پرواز از بوشهر به مشهد 00 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )
برنامه پرواز آتا بوشهر مشهد بوشهر ( قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد ) :

پروازهای هفتگی از بوشهر به مشهد و مشهد به بوشهر بوسیله آتا انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد بوشهر چارتری و سیستمی

 

فاصله مشهد تا بوشهر با هواپیما

فاصله بوشهر تا مشهد با هواپیما

فاصله عسلویه تا مشهد با هواپیما

فاصله مشهد تا عسلویه با هواپیما

فاصله مشهد تا رامسر با هواپیما

فاصله رامسر تا مشهد با هواپیما

فاصله بوشهر تا مشهد با هواپیما

 

 

 

درباره فرودگاه بوشهر Bushehr Airport :
فرودگاه اصلی شهر و استان بوشهر می‌باشد. فرودگاه بوشهر در زمانهای بسیار دور کانون پروازهای زیادی به ایران بوده است .

فرودگاه بوشهر در شمال شرقی شهر بوشهر واقع شده است و تا شهر بوشهر 11 کیلومتر فاصله دارد .

فرودگاه بوشهر یکی از دو فرودگاه اصلی کشور در دوران خود محسوب میشده است .

فرودگاه بوشهر نخستین مقصد دو شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز انگلستان و کی ال ام هلند در ایران بوده است .

درباره فرودگاه بوشهر Bushehr Airport

پروازهای داخلی فرودگاه بوشهر :
قیمت بلیط هواپیما بوشهر اهواز
قیمت بلیط هواپیما بوشهر اصفهان
قیمت بلیط هواپیما بوشهر مشهد
قیمت بلیط هواپیما بوشهر شیراز
قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران

درباره فرودگاه مشهد Mashhad International Airport :
فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد فرودگاهی بین‌المللی مشهد می باشد که در زمینی به مساحت 540 هکتار در قسمت جنوب شرقی شهر مشهد و به فاصله 5 کیلومتری از شهر مشهد قرار دارد و با دو باند موازی ظرفیت پذیرش کلیهٔ هواپیماها تا ردهٔ بویینگ 747 را دارد.

این فرودگاه دومین فرودگاه پر رفت‌وآمد ایران بعد از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و بالاتر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است.

از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، دارای رتبهٔ نخست در ایران است.

بیش از 14 شرکت داخلی و 16 شرکت خارجی به فرودگاه بین‌المللی مشهد پرواز دارند و ظرفیت این فرودگاه سالانه حدود 8 میلیون مسافر داخلی و خارجی است و هر ساله بیش از 27 هزار زائر حج تمتع و 208 هزار زائر حج عمره را می‌پذیرد. در مجموع شهر مشهد 25 میلیون مسافر داخلی و خارجی را پذیرا است.

در این فرودگاه امکان اجاره خودرو در داخل و خارج ایران توسط شرکت یوروپکار وجود دارد. همچ

پرواز بوشهر مشهد


از آنجا که مشهد یک شهر مذهبی و پایتخت مذهبی کشور محسوب می شود بلیط های این مسیر پروازی در بیشتر مناسبت های مذهبی و تعطیلات به سرعت پر می شود و اگر قصد سفر در این روزها را داشته باشید بهتر است از مدتی قبل نسبت به رزرو آن اقدام کنید. بلیط پرواز بوشهر مشهد نیز از این قضیه مستثنی نیست.

همچنین به دلیل اینکه مشهد یک شهر تاریخی و فرهنگی نیز محسوب می شود، حجم زیادی از گردشگران خارجی و داخلی به قصد گردش به این شهر سفر می کنند و این عامل نیز بر تقاضای بلیط هواپیمای مشهد افزوده است. فاصله شهرهای بوشهر و مشهد با یکدیگر در حدود 1159 کیلومتر است که به صورت معمول در حدود یک ساعت و 45 دقیقه طی می شود. به یاد داشته باشید که این زمان می تواند با توجه به شرایط پرواز متغیر باشد.

در حال حاضر می توانید بلیط هواپیمای بوشهر مشهد را بدون هیچگونه اتلاف وقت و هزینه، از وبسایتتهران بلیط.

قیمت بلیط هواپیمای بوشهر مشهد

 


در صورتی که قصد سفر شما به مشهد به منظور گردشگری و زیارت است و قصد ندارید سفری تجاری به این شهر داشته باشید، بهترین زمان برای سفر به مشهد در ماه های مهر، اردیبهشت و نیمه دوم فروردین ماه است. از طرفی قیمت بلیط هواپیمای بوشهر مشهد در این ماه ها معمولا کمتر از ماه های دیگر است و از طرفی شهر مشهد در این ماه ها خلوت تر است و زمان بهتری برای سفر به این شهر است. بهترین زمانی که می توانید برای آن بلیط تهیه کنید ساعات اولیه صبح است. بلیط های ساعات اولیه صبح که شما را در حدود ساعت 9 و 10 صبح به مقصد می رسانند بهترین بلیط های پرواز بوشهر مشهد می باشند.

برای تهیه بلیط هواپیمای بوشهر مشهد با قیمت مناسب پیشنهاد می کنیم که شرایط و قیمت های بلیط هواپیمای بوشهر مشهد را در وبسایت تهران بلیط ررسی کنید تا بهترین انتخاب را به دست آورید.

بلیط چارتر بوشهر مشهد

 

در مسیر پروازی بوشهر مشهد بلیط های چارتری با قیمت های مناسب در بسیاری از زمان ها موجود است، اما ممکن است گاهی هزینه این بلیط های چارتر بیش از بلیط های سیستمی باشد. بهتر است قبل از تهیه بلیط چارتری این مسیر نسبت به مقایسه آن با بلیط های سیستمی اقدام کنید.پروازهای بوشهر - مشهد با  با بهترین قیمت های بازار از(Bushehr) بوشهر به (مشهد) مشهد پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز مشهد - بوشهر خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی مشهد - (فرودگاه Bushehr) بوشهر (فرودگاه مشهد) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم مشهد - بوشهر، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

بوشهرو مشهد در فاصله 1159 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:39 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.