پرواز ایران ایر به هامبورگ

خرید بلیط هواپیما ایران ایر از دفتر فروش مستقیم ایران ایر.
خرید تلفنی هما 0911017552 و 02128422669 و یا خرید مستقیم از سایت  خرید بلیط با پشتیبانی فعال 24 ساعته.
در حال حاضر سایت و آژانس های بسیاری زیادی بلیط پرواز ایران ایر رو دارن و مشریان خود خدمات میدن سایت خرید بلیط نمایندگی مستقیم خرید بلیط پرواز ایران ایر در کل کشور هست

سفر به هامبورگ

هامبورگ، بزرگترین شهر آلمان بعد از برلین است که بر روی رود البه قرار گرفته است. موقعیت جغرافیایی هامبورگ، آن را به پلی ارتباطی میان دریا و شبکه آبراه های داخلی و جزایر متعدد آلمان تبدیل کرده است. شهرت این شهر به خاطر بندر معروف هامبورگ است. هامبورگ علاوه بر مرکز حمل و نقل عمومی، یکی از مهمترین مراکز فرهنگی و تجاری اروپا و همچنین مرکز عمده گردشگری محسوب می شود. از قرون وسطی، هامبورگ نقش مهمی را در بخش تجارت بین الملل ایفا کرده است و معمولا با عنوان " دروازه جهان" شناخته می شود. مجاورت هامبورگ با آب، بر معماری، آشپزی و جنبه چند فرهنگی آن تاثیر گذاشته است. بهترین راه برای شناخت منطقه ساحلی هامبورگ، رزرو تور بندر است.

بلیط هواپیما تهران هامبورگ

 

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران هامبورگ، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.

در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی آسترین در مسیر تهران هامبورگ مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد هامبورگ انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

 

  پرواز پاریس هامبورگ ایر فرانس

 

  پرواز مادرید هامبورگ ایبریا

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز هامبورگ تهران هواپیمایی ایران ایر و بلیط پرواز هامبورگ تهران هواپیمایی آسترین را از طریق سایت خرید بلیط  با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما هامبورگ

  جستجوی بلیط هواپیما هامبورگ

ابتدا از برنامه پروازهای هامبورگ اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز هامبورگ برای شما نمایش داده می‌شود.

 

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران هامبورگ را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " هامبورگ " یا " Hamburg " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به هامبورگ برای شما نمایش داده می شود.

 

  رزرو بلیط پروازهای هامبورگ

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

 

  فرودگاه‌های هامبورگ

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما هامبورگ از خرید بلیط، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای هامبورگ که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای هامبورگ عبارتند از :

 

  فرودگاه هامبورگ

  فرودگاه لوبک هامبورگ

  فرودگاه فینکن وردر هامبورگ

  بلیط ارزان هامبورگ

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

 

  بلیط چارتر هامبورگ

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

 

  بلیط لحظه آخری هامبورگ

در پرواز لحظه آخری هامبورگ همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی هامبورگ در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری هامبورگ هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری هامبورگ نیز همانند بلیط سیستمی هامبورگ است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به هامبورگ را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران هامبورگ انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو خرید بلیط اگر بلیط لحظه آخری تهران هامبورگ موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران هامبورگ به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری هامبورگ با قیمت بلیط سیستمی هامبورگ خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری هامبورگ دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ خرید بلیط استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری هامبورگ خرید خود را به راحتی انجام دهید. خرید بلیط خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران هامبورگ را برای شما میسر می‌سازد.

 

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما هامبورگ در خرید بلیط

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط.

 

  بلیط ارزان هواپیما هامبورگ

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز هامبورگ از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما هامبورگ به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

 

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌هافروش ویژه بلیط چارتر هامبورگ رفت و برگشت ( چارتر تهران هامبورگ و چارتر تبریز هامبورگ و چارتر شیراز هامبورگ و چارتر مشهد هامبورگ و چارتر اصفهان هامبورگ ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به هامبورگ – ارزانترین پروازهای هامبورگ :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران هامبورگ – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به هامبورگ :

توجه داشته باشید در حال حاضر تنها پرواز مستقیم بین ایران و هامبورگ از تهران با هواپیمایی ایران ایر انجام می شود و سایر پروازها دارای حداقل 1 توقف می باشد .

 

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر هامبورگ از ایران – ارزانترین بلیط چارتر هامبورگ – مدت زمان پرواز هامبورگ – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

 

قیمت بلیط هواپیما تهران هامبورگ ایران ایر – پرواز مستقیم هامبورگ با ایران ایر Iran Air Airlines :

در حال حاضر تنها پرواز مستقیم بین تهران به هامبورگ با هواپیمایی ایران ایر انجام می شود – ایران ایر یکی از بهترین ایرلاین های ایرانی و از قدیمیترین ایرلاین های منطقه می باشد که پروازهای با کیفیتی از تهران به هامبورگ هفته ای 2 بار در روزهای دوشنبه و جمعه انجام می دهد .

 

اطلاعات پروازهای تهران به هامبورگ ایران ایر :

پروازهای ایران ایر از فرودگاه امام تهران با کد IKA شروع شده و پس از پرواز 5 ساعت 30 دقیقه ای در فرودگاه هامبورگ با کد HAM فرود می آید .

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران هامبورگ تهران

بهترین قیمت پروازهای ایران ایر به هامبورگ – خرید بلیط

            فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)     مدت زمان پرواز از تهران به هامبورگ 6 ساعت و 30 دقیقه

فرودگاه Hamburg هامبورگ (HAM)

            کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 30 دقیقه

روزهای پروازهای تهران به هامبورگ ایران ایر :

 

پروازهای مستقیم تهران هامبورگ ایران ایر هفته ای 2 بار در روزهای دوشنبه و جمعه با مشخصات و در ساعات زیر انجام می شود .

 

پرواز شماره IR723 ایران ایر تهران را به سمت هامبورگ در ساعت 03:15 ترک کرده و پس از پرواز 5 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 06:15 وارد فرودگاه هامبورگ می شود .

 

مدت پرواز مستقیم از تهران به هامبورگ با ایران ایر 5 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

 

ساعت پروازهای برشت از هامبورگ به تهران ایران ایر :

 

پروازهای هامبورگ به تهران ایران ایر همانند پروازهای رفت هفته ای 2 بار در روزهای دوشنبه و جمعه انجام می شود .

 

پرواز در ساعت 07:45 صبح از هامبورگ به تهران پرواز خود را با شماره IR722 آغاز کرده و پس از 5 ساعت و 20 دقیقه در ساعت 15:35 وارد تهران می شود .

 

مدت پرواز هامبور به تهران ایران ایر 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

 

ساعات پروازهای تهران به هامبورگ و هامبورگ به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز ایران ایر تهران به هامبورگ و خرید بلیط رفت و برگشت تهران هامبورگ با ما در تماس باشید .

 

وزن مجاز با پروازهای هامبورگ ایران ایر :

مقدار بار مجاز در پروازهای هامبورگ ایران ایر 1 چمدان 30 کیلویی در قسمت بار و 1 ساک 7 کیلویی در قسمت کابین می باشد .

 

این میزان در تاریه ها و کلاس های پروازهای متفاوت بیشتر و یا کمتر می شود حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پروازهای خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

در روزهای دوشنبه انجام می دهد .

 

پروازهای قشم ایر بعد از ایران ایر تنها پرواز مستقیم در مسیر تهران به هامبورگ می باشد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای قشم ایر هامبورگ و قیمت بلیط های قشم ایر در مسیر هامبورگ با شماره های ما در تماس باشید .

 

درباره پروازهای تهران هامبورگ چارتر قشم ایر :

هواپیمایی قشم ایر از فرودگاه امام تهران با کد IKA شروع شده و پس از پرواز 5 ساعت 30 دقیقه ای در فرودگاه هامبورگ با کد HAM فرود می آید .هامبورگ چگونه شهری است و چرا باید به آن سفر کرد؟

 

هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان و بزرگترین بندر اروپا محسوب می‌شود به طوریکه در 10 سال اخیر این شهر بیشترین تعداد گردشگر در اتحادیه اروپا و آلمان داشته است! این شهر تلفیق زیبایی از هنر، تاریخ و جاذبه های طبیعی زیبایی است که آرزوی هر گردشگری دیدن و سفر به آن است. همچنین این شهر به دلیل اقتصاد قوی که دارد به عنوان یکی از ثروتمندترین و مرفه ترین شهر های اروپا شناخته می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود که بسیاری از گردشگران مشتاق به خرید بلیط هواپیما هامبورگ شوند و در نهایت از جاذبه های این شهر بازدید کنند.

 

گردشگران بسیاری بلیط هواپیما هامبورگ را خریداری کرده و به این شهر که از مهم ترین شهرهای اروپاست سفر می کنند.

 

پرواز هامبورگ به تهران و تهران به هامبورگ

 

جالب است بدانید از آن جایی که از تهران به هامبورگ پرواز مستقیم وجود دارد این شهر مقصد محبوبی برای گردشگران ایرانی که قصد سفر خارجی را دارند، محسوب می‌شود. مسافت بین تهران و هامبورگ تقریبا 2335 مایل محاسبه شده است و همین امر موجب می‌شود که بیشتر پرواز های این مسیر دارای یک توقف هستند که معمولا این توقف در شهر استانبول انجام می‌شود. (لازم به ذکر است که تنها پرواز ایران ایر به هامبورگ بدون توقف صورت می‌گیرد.) بنابراین معمولا زمان پرواز بین این دو شهر، 5 ساعت و 45 دقیقا است.

 

بلیط هواپیمای ارزان هامبورگ

 

هیچ کس از صرفه‌جویی و کم کردن هزینه‌ها در سفر بدش نمی‌آید! برای پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط هواپیما هامبورگ توجه ویژه‌ای به فصل و زمان سفرتان داشته باشید که فصل اوج سفر یا High season نباشد. همچنین کلاس پروازی هم نقش مهمی در قیمت بلیط هواپیما هامبورگ ایفا می‌کند. طبیعتا کلاس پروازی اکونومی ارزان ترین بلیط هواپیما هامبورگ است. فصول مربوط به خرید و دوره برگزاری حراجی‌ها، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های هنری و فرهنگی هم در تغییر قیمت بلیط هواپیما هامبورگ مهم هستند. برای پیدا کردن بهترین قیمت برای بلیط هواپیمای هامبورگ باید خوب در بین گزینه‌های مختلف جستجو کنید تا بتوانید بهترین گزینه را پیدا کنید.

 

فرودگاه هامبورگ

 

یکی از مهم‌ترین بخش هایی که قبل از سفر لازم است در مورد آن اطلاعات داشته باشید فرودگاه های شهر مقصد است. زیرا محل قرارگیری فرودگاه و دوری و نزدیگی آن به جاذبه های گردشگری و هتل یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار است و نکته دیگری که باید قبل از خرید بلیط پرواز هامبورگ بدانید نوع خدمات، امکانات و هزینه‌های فرودگاهی در فرودگاه های هامبورگ است. فرودگاه بین‌المللی هامبورگ (Hamburg Airport) پنجمین فرودگاه بزرگ در آلمان است که از این فرودگاه پرواز های بسیاری به قسمت های مختلف اروپا انجام می‌شود و همچنین تعدادی پرواز بین قاره‌ای هم از این فرودگاه انجام می‌شود. امکانات این فرودگاه شامل: رستوران ها، فست‌فود ها، کافی شاپ ها، هتل و ... است که تمامی بخش های مختلف آن در طراحی مدرن و قابل فهم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

 

با خرید بلیط هواپیما هامبورگ فرودگاه هامبورگ پذیرای شما خواهد بود.

 

 

خطوط هواپیمایی و ایرلاین های متفاوتی از ایران به هامبورگ سفر می‌کنند و هر کدام قیمت و خدمات متفاوتی دارند. شما برای خرید بلیط پرواز تهران به هامبورگ ابتدا لازم است درباره این شرکت‌ها و خطوط هواپیمایی و جزئیاتی مانند میزان اضافه بار و غیره در آنها اطلاعات کسب کنید. ایرلاین هایی که در مسیر پرواز هامبورگ به تهران، پرواز تهران هامبورگ و ... فعالیت می‌کنند شامل ایرلاین های زیر می‌شوند.

ایران ایر (Iran Air)، قشم ایر (Qeshm Air)، پگاسوس (Pegasus)، ایرفلوت (Aeroflot)، ترکیش ( Turkish airlines)، امارات (Emirates Airlines)، اتریشی (Austrian Airlines)، لوفتهانزا (Lufthansa Airlines)

امروزه پرواز مستقیم بین تهران به هامبورگ با هواپیمایی ایران ایر انجام می شود و لازم به ذکر است که ایران ایر یکی از بهترین ایرلاین های ایرانی و از قدیمیترین ایرلاین های منطقه شناخته می‌شود. همچنین پرواز ایران ایر از هامبورگ به تهران و برعکس جز پرطرفدار ترین پرواز ها در مسیر تهران هامبورگ محسوب می‌شود.

 

 

قیمت بلیط هواپیما هامبورگ

 

بلیط هواپیما هامبورگ به دو شکل متفاوت در دسترس است. سیستمی و چارتری. اینکه از کدام یک از دو روش، بلیط هواپیمای هامبورگ خود را می‌خرید در قیمت بلیط هواپیما آلمان هامبورگ موثر است. همچنین اینکه چه زمانی در سال بلیط هواپیما را می‌خرید یا چه قدر تا برنامه سفرتان فاصله دارد هم میتواند بر روی قیمت پرواز هامبورگ تاثیر گذار باشد. برای نمونه در فصل‌هایی که گردشگران بیشتری به آلمان سفر می‌کنند، بلیط هواپیما هامبورگ گرانتر خواهد بود.

 

فرودگاه های هامبورگ

 

قبل از خرید بلیط هواپیما هامبورگ لازم است درباره فرودگاه های هامبورگ و ویژگی‌های آنها مطالعه کنید. زیرا هر کدام از فرودگاه های هامبورگ فاصله مختلفی با هتلی که شما در آن سکونت دارید دارند و این در هزینه‌های سفر شما تاثیرگذار است. نه تنها هتل، بلکه فاصله جاهای دیدنی هامبورگ که قصد بازدید از آن را دارید هم در خرید بلیط هواپیما هامبورگ مهم هستند. نکته دیگری که باید قبل از خرید بلیط هواپیما هامبورگ بدانید نوع خدمات و هزینه‌های فرودگاهی در فرودگاه های هامبورگ است.

 

 

رزرو بلیط هواپیما هامبورگ

 

امروزه برای خرید بلیط هواپیما هامبورگ راه‌های زیادی وجود دارد اما ارزانترین و شاید بگوییم بهترین و به صرفه ترین راه برای خرید بلیط هواپیما هامبورگ استفاده از سایت های مورد اطمینان است بنابراین ما به شما پیشنهاد می‌دهیم تا از موتور جستجوی سفرمارکت استفاده کنید. زیرا سفرمارکت به عنوان بازار مجازی بلیط هواپیما، همه عرضه کنندگان بلیط هواپیما را در یکجا گردآوری کرده و به صورت مقایسه ای در یک صفحه به شما نمایش می دهد. در نتیجه به راحتی می توانید ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما به مقصد هامبورگ را پیدا کنید.

علاوه بر پرواز پرواز ایران ایر از هامبورگ به تهران و بالعکس، باقی پروازهای هامبورگ را هم می توانید به همین طریق بررسی و بهترین گزینه را انتخاب کنید. تنها کافی است در بخش بالای همین صفحه، مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. با یک جستجوی ساده میتوانید همه ی قیمت های بلیط هواپیما تهران هامبورگ رفت و برگشت موجود در بازار را ببینید. سفرمارکت بهترین ابزار برای پیدا کردن بلیط ارزان و لحظه آخری هامبورگ است و شما را از گشتن در میان صدها سایت مختلف بی نیاز می کند.

پرواز ایران ایر به هامبورگ  پرواز ایران ایر به هامبورگ  پرواز ایران ایر به هامبورگ  پرواز ایران ایر به هامبورگ  


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.